Sadık Dostlarımızın Fotoğraflarının Ödüllendirildiği 2020 Köpek Fotoğrafçıları Yarışmasının Kazananları Açıklandı

Genetik Adam®
Sadık Dostlarımızın Fotoğraflarının Ödüllendirildiği 2020 Köpek Fotoğrafçıları Yarışmasının Kazananları Açıklandı
Spread the love

Birçok kategoride gerçekleşen yarışmada, ödüller sahiplerini buldu…

Kaynak: https://www.independent.co.uk/news/uk/ho…

1. Yaşlılar kategorisi ve genel kategoride birinciliği Denise Czichocki elde etti.

14 yaşındaki Merlin işitme engelli.

Denise Czichocki, ödüllü hayvan portre sanatçısı Sara Abbott tarafından, fotoğrafının yağlı boya resmini ödül alacak.

2. Portre kategorisinde Anastasia Vetkovskaya ilk sırada yer aldı.

Kennel Club’da gerçekleşen yarışmaya, dünyanın birçok yerinden katılım yaşandı.

3. Oyun Oynayan Köpekler kategorisinde birinci Monica van der Maden oldu.

Kazanan fotoğraflar, Kennel Club’da 5 Temmuz – 3 Ekim tarihleri arasında sergilenecek.

4. Portre kategorisinde üçüncü sırada Sheena Staples yer aldı.

5. Kurtarma Köpekleri kategorisinin birincisi Anne Geier oldu.

6. Küçük Köpek kategorisinin ikinciliğini Eilidh Shannon aldı.

7. İş Başındaki Köpekler kategorisinin birincisi Dorine Scherpel oldu.

8. Köpekleri Seviyorum Çünkü… kategorisinin ikincisi Luca Gombos.

9. Yavru Köpekler kategorisinin birincisi Monica van der Maden.

10. Portre kategorisi ikincisi Ria Putzker.

11. İnsanın En İyi Dostu kategorisinde ikinci sıra Alexandra Novitskaya’nın.

12. Küçük Köpek kategorisinin birincisi Sabine Wolpert.

13. Kurtarma Köpekleri kategorisinin ikincisi Tiahang Zhang.

14. Yaşlılar kategorisinin ikincisi Cat Race.

15. Köpekleri Seviyorum Çünkü… kategorisinin birincisi Mariah Mobley.

16. Oyun Oynayan Köpekler kategorisinde ikinci Angela Blewaska.

17. Yavru Köpekler kategorisinin üçüncüsü Lotte van Alderen.

18. İnsanın En İyi Dostu kategorisinde birincilik Cat Race’in.

19. İş Başındaki Köpekler kategorisinin üçüncüsü Nadezhda Ivanova.

20. Yavru Köpekler kategorisinin ikincisi Carlos Aliperti.

21. Yaşlılar kategorisinin üçüncüsü Susan Lang.

22. Kurtarma Köpekleri kategorisinin üçüncüsü Luciana Veras.

23. İnsanın En İyi Dostu kategorisinde üçüncü Michele Mccue.

24. Köpekleri Seviyorum Çünkü… kategorisinin üçüncüsü Flora Wilson.

25. Yardımcı Köpekler kategorisinin üçüncüsü Melissa Bastin.

26. İş Başındaki Köpekler kategorisinin ikincisi Katie Behan.

27. Yardımcı Köpekler kategorisinin birincisi Angelika Elendt.

28. Oyun Oynayan Köpekler kategorisinde ikinci Zoltan Kecskes.

29. Yardımcı Köpekler kategorisinin ikincisi Tracy Allard.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.