Mendillerinizi Hazırlayın! Nişanlısını Motosiklet Kazasında Kaybeden Gelinin Yürekleri Burkan Hikâyesi

Genetik Adam®
Mendillerinizi Hazırlayın! Nişanlısını Motosiklet Kazasında Kaybeden Gelinin Yürekleri Burkan Hikâyesi
Spread the love

Arizona’da yaşayan gelin, aylar önce kaybettiği eski nişanlısının fotoğraflarını, düğün fotoğraflarına photoshopla ekletti.

Kaynak: https://people.com/human-interest/bride-…

Debbie Gerlach’ın nişanlısı Randy Zimmerman, düğünlerinin gerçekleşeceği günden 9 ay önce trajik bir motosiklet kazasında hayatını kaybetti.

Şubat ayında sevdiği adamı kaybeden Debbie, onun anısını hayatta tutmak için fotoğrafçı Kristie Fonseca ile anlaştı ve nişanlısının eski fotoğraflarının da yerleştirileceği bir düğün çekimi yapmak istediğini söyledi. Fotoğrafçı da seve seve kabul etti.

”Debbie, bu özel günlerinin kendilerinden çalınmış olmasına rağmen bunu gerçekleştirmek istediğini söyledi. Ben de kabul ettim, Randy’nin fotoğraflarını sonradan ekledik.” diyor fotoğrafçı Fonseca.

”Debbie’nin yürek burkan hikayesini dinledikten sonra onun için özel bir şeyler yapabileceğimi düşündüm.” Fotoğraf çekimini Tuscon, Arizona’daki çölde gerçekleştirdiler ve her kare için gelin tek başına poz verdi. Fonseca da verdiği pozları sanki damatla yan yanalarmış gibi düzenledi ve Randy’nin eskiden verdiği pozları, gelinin fotoğraflarının içine saydam bir efektle yerleştirdi.

”Bugünün Debbie’nin hayatındaki en güzel gün olması gerekiyordu. Birbirlerine duydukları aşkı en iyi ifade edecekleri gün olacaktı.” diyor Fonseca. ”Debbie’yi mutlu etmek için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Çeşitli fikirler ortaya attım.”

”Normal bir düğün çekimi yapacakmışız gibi hazırlandık ve Debbie’ye sanki birisi (Randy) yanındaymış gibi pozlar vermesini söyledim. Gülümsemesi ve enerjisi sanki Randy’nin varlığını yanında hissediyormuş gibiydi.”

Çekimlerin arasında, Debbie’nin Randy’nin küllerine sarılarak verdiği duygusal bir poz da var.

Bu pozda Randy, motosikletine oturarak Debbie’yi izliyormuş gibi karenin içerisine yerleştirilmiş.

”Randy’nin hatırasına sahip çıkma şeklinden, Debbie’nin ona duyduğu aşkın hala ilk günkü kadar güçlü olduğunu anladım.”

Debbie çekimleri gördükten sonra çok duygulanmış ama fotoğrafları herkesle paylaşmadan önce resmi düğün tarihinin gelmesini beklemiş.

Düğün tarihleri olan 11 Kasım’da Debbie nihayet fotoğrafları Facebook hesabından duygusal bir not beraberinde paylaşmış. Paylaşımında şöyle yazıyor:

”Bugün hayatımın en güzel günü olması gerekiyordu. En yakın arkadaşımla evleneceğim gün. Uyanıp gelinliğimi giymem, çiçekli bir koridordan geçip hayallerimdeki erkekle evlenmem gerekiyordu. Bugün, ailelerimiz ve arkadaşlarımızın önünde Randy ve ben birbirimize duyduğumuz sevgiyi ifade edecektik. Çocukluğumdan beri hayal ettiğim gündü bugün. Bir eş olacaktım, Bayan Zimmerman… Ama bugüne, her zamanki bir günmüş gibi uyandım, ve kalbim acıyarak. Bugün babamın kolunda koridorda yürüyemeyeceğim. Randy’nin, beni gelinlik içinde gördüğündeki yüz ifadesini de göremeyeceğim. Bugün hayatımın aşkıyla evlenemeyeceğim. Bunu okuyan herkese yalvarıyorum, LÜTFEN MOTOSİKLET KULLANIRKEN ÇOK DİKKATLİ OLUN. Eğer Randy dikkatli olsaydı, ben bugün hayatımın arkadaşıyla ve en iyi arkadaşımla evleniyor olacaktım.”

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.