Bu Star Wars Temalı Düdüklü Tencerelere Bayılacaksınız

Bu Star Wars Temalı Düdüklü Tencerelere Bayılacaksınız
Spread the love

Dünyanın en büyük mutfak ürünleri üreticilerinden ikisi olan Williams Sonoma ve Instant Pot, Star Wars temalı düdüklü tencereler tasarlamak için bir araya geldi. Ortaklıklarının ilk meyvelerini bugün itibarıyla gün yüzüne çıkaran şirketler, Star Wars tutkunlarını bir hayli mutlu edecek gibi görünüyor.

Williams Sonoma ve Instant Pot tarafından tasarlanan Star Wars temalı tencereler, ikonik serideki droidleri ve diğer karakterleri referans alıyor. Mutfaklarında Star Wars rüzgarı estirmek isteyenleri kendine çağıran tencereler, birçok farklı tasarımla geliyor.

Darth Vader’s Beef Stew, BB-8 Shrimp Pasta, Dark Side Deviled Eggs, R2-D2 Rotisserie Herb Chicken ve Chewie’s Chili olmak üzere beş farklı seçeneğe sahip olan düdüklü tencereler, aynı zamanda üç farklı boyut seçeneğiyle geliyor. 

Peki, bu etkileyici tencerelerle yemek pişirmenin bedeli ne kadar? Williams Sonoma ve Instant Pot’un Star Wars temalı tencerelerinin fiyatları, 79.95 dolar ile 119.95 dolar arasında değişiyor. Öte yandan aynı kreasyon altında sadece düdüklü tencerelerin olmadığını da belirtelim. Döküm tava ve tencereler, R2-D2 temalı mısır patlatma makineleri, Star Wars karakterinden kurabiye kalıpları, bardaklar, önlükler ve birçok ürün, müşterilerin beğenisine sunulmuş durumda.

Williams Sonoma, Star Wars temalı düdüklü tencerelerin bugün itibarıyla ön siparişe açıldığını söyledi. Ürünlerin mağazadan satın almak isteyen müşterilerin ise 13 Aralık tarihini beklemeleri gerekecek. 

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.