BANA AGRESİF DIYORLAR

BANA AGRESİF DIYORLAR
Spread the love

Sinirli olduğum zaman nefes almayı unutuyorum ben. Kendimi kontrol etmeye çabalarken “hıahı” diye soluklanıyorum, nefesim kesiliyor. Doğal olarak kıpkırmızı kesiliyorum, gözümden yaş geliyor ve sinir bozukluğundan elim ayağım boşalıyor.

Ben nefret etmem. Çok nadir ederim nefreti. Salak olanlara karşı bir nefret beslerim o salaklar salaklıklarına devam ettiklerinde nefretim devam eder, öfkelenirim ama fazla uğraşmam. Öyle içimde yüzyıllarca sürecek bir nefret bulunmuyor çok şükür. Bulunmasını da istemem zaten.

Bana agresif diyorlar. Agresif… Kişilik bozukluğu lan agresiflik. Saldırgan ve her zaman çok sinirli bir insan değilim. Genel olarak düşünceler aleminde olan biri olduğum için saçma sapan sebeplerden dolayı oradan beni uzaklaştırma çabaları benim ters cevaplar vermeme sebep olabiliyor. İnsanları arada sırada bozuyormuşum. İstemeden oluyor o. Dobralık diyor buna bazıları. Ama çoğu agresiflik diyor.
Neyse, kabul edince geçer derler. Galiba agresif bir insanım ben ya. Bilmiyorum anasını satayım.

Kötü bir niyetim yok. Sadece tek başıma olsam daha iyi olurdu diyorum. Anlaşılmamak bir yandan iyi benim için ama büyük bir oranda kötü. Ne zaman kaybetsem “Zaten kazanamayacaktım” diyorum çünkü güçlüyüm ben. Ne kadar saçma. Birileri bana ait bir şeyi bulsa ağlayacak gibi oluyorum. Ama birileri beni öldürmek istese hepsiyle başa çıkabilecek kadar güçlüymüşüm gibi. Zorunlu olarak kendimi görmezden gelmeye, kendimi telkin etmeye çabalıyorum. Kıskançlığımın mantıklı açıklamalarını göremediğim için susturuyorum onu sürekli. Kızgınlığım… Onu en çok kendime karşı duyuyorum. Yani en çok kendime karşı kızgınım. Bir yandan bütün problemlerle başa çıkabilirmişim gibi geliyor ve ben buna inanıyorum. Bir yandan da bunları yapamayacağımı biliyorum

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
3 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.