Steam, Total War: Shogun 2 hediye ediyor

Genetik Adam®
Steam, Total War: Shogun 2 hediye ediyor
Spread the love


Dijital oyun platformları, koronavirüs salgını nedeniyle evlerine kapanan insanlar için ücretsiz olarak dağıttıkları oyunların sayısını ve kalitesini artırmaya başladı. Düzenli ücretsiz oyun dağıtan servislerin yanında haliyle arada sırada bedava oyun veren platformlar da var. Steam ise bunlardan biri.

Sık sık yaptığı indirimlerle bidiğimiz platform, bu kez önemli bir seride daha indirime gidiyor. Strateji severlerin favorileri arasında yer alan Total War serisinden birçok oyunun %75’e varan indirime gireceği süreçte, Total War: Shogun 2 ise ücretsiz olarak dağıtılacak.

Bugün yani 27 Nisan’da başlayacak indirim ile ücretsiz hale gelecek oyun, 1 Mayıs tarihine kadar Steam kütüphanesine eklenebilecek. İndirim ise 4 Mayıs’a kadar devam edecek. İndrim, ne yazık ki Total War: Three Kingdoms, Rome: Total War ve Total War: Warhammer oyunları ile DLC’lerini kapsamayacak.

2011 yılında piyasaya çıkan Total War: Shogun 2, 16. yüzyıl Japonya’sında Onin Savaşı sonrası dönemde geçiyor. Derebeyliklere bölünen ülkede her bir klan birbiriyle amansız bir mücadeleye tutuşmuş durumda. Biz de oyunda yer alan klanlardan birinin kontrolünü alıp ülkenin yönetimini ele geçirmeye çalışıyoruz. Piyasaya çıktığı dönem oldukça beğenilen oyunun Metacritic ortalaması %90.

Total War: Shogun 2’yi kaçırmayacağınızı düşünerek sizleri oyunun fragmanı ile baş başa bırakıyoruz. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.