Öpüşürken dikkat etmeniz gerekenler

Öpüşürken dikkat etmeniz gerekenler
Spread the love

İyi öpüşmek istiyorsanız, asla aceleye getirmemelisiniz. Ağır ağır ilerlemek için partnerinizin dudağının tam kenarına ufak ufak öpücükler kondurmayı deneyin. Bu hareket onu ve tabii dolayısıyla sizi zevkten uçuracaktır. Dikkat etmeniz gerekenleri göz önünde bulundurursanız ikiniz için de unutulmaz bir deneyim olacaktır.

 

  1. Ağız kokusu

 
Öpüşmeden önce ağzınızın kötü kokmadığından emin olmalısınız. Ağızınızın kötü koktuğunu düşünüyorsanız naneli bir sakız ya da şekerle sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Eğer evdeyseniz hemen dişinizi fırçalamanız yeterli olacaktır.

 

  1. Ağız şekli

 
Biriyle ilk kez öpüşeceğiniz zaman özellikle ağzınız kapalı olarak öpüşmeye başlamanız çok önemlidir. 1 – 2 dakikanız olsa bile ağırdan alın. Aceleyle yapılan öpüşme pek hatırda kalmaz.
 

  1. Fransız öpücüğü

 
Ağzınızı tamamen açmak, partneriniz için kötü bir görüntü olacaktır. Dudaklarınızı hafifçe aralayarak öpüşmek, öpüşürken de partnerinizin, dilinizin ucunu kabul etmesini sağlamak ve tabii sizin de onun dilinin ucunu kabul etmeniz öpüşmeyi tatlandıracaktır.

 

  1. Diş

Fransız öpücüğünde dişlere dikkat etmek önemlidir. Bu öpüşme tekniğinde dişleri fazla ön plana çıkarmamak gerekiyor.
 

  1. Gözler

İçten bir öpüşme esnasında gözlerinizi kapatarak kendinizi akışa bırakmak farkında olmadan yapacağınız bir eylemdir. Partnerize, bu anı hissederek yaşadığınız mesajını verir. Öpüşürken gözlerinizin açık olması ve göz göze gelmeniz de sizi değişik boyutlara taşıyacaktır. Mutlaka denemelisiniz!

 

  1. Beden dili

 
Birbirine yaklaşmış iki bende dudaklar arasındaki mesafeler azalmışken, hafif nefes seslerinin duyulur olması ve sıcak bir nefesin karşı tarafa ulaşması, öpüşme anını daha da heyecanlı hale getirecektir.
 

  1. Eller

 
Öpüşme esnasında ellerinizi kıpırdatmadan tutmaktansa, partnerinizin saçlarını, boynunu okşama ya da yüzünü avuçlarınızın arasında tutarak öpme gibi bir hareketle heyecanınızı artırabilirsiniz.
 

  • Hisleriniz

Öpüşmenin daha ateşli bir hal almasını istiyorsanız dilini hissettiğinizde hoşunuza gittiğini gösteren bir işaret verebilirsiniz.
 

  • Romantiklik

 
Partnerinizin önce alt dudağını, sonra da üst dudağını dudaklarınızın arasına alıp emmek ikinizi de mutlu edecek bir hareket olacak. Bunun sertlik derecesine karar vermek, o anda yaşadığınız duygulara bağlı.

Romantik bir öpüşmeanındaysanız, öpüşmeyi yumuşak bir seviyede tutmayı tercih edebilirsiniz. Eğer ki ateşli bir sekse doğru yöneldiğinizi hissediyorsanız emme gücünüzü artırarak karşı tarafa mesaj da vermiş olacaksınız.
 

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.