Microsoft’un yeni güncellemesinde ‘mavi ekran’ hatası!

Genetik Adam®
Microsoft’un yeni güncellemesinde ‘mavi ekran’ hatası!
Spread the love

Microsoft‘un 24 Mart 2020 tarihinde yayınlamış olduğu güncelleme, beraberinde önyükleme sorunları, sayfa hatası, sistemden yanıt alamama, cihaz performansında yavaşlama, mavi ekran verme gibi sorunları beraberinde getirdi.

Microsoft’un yeni güncellemesinde ‘mavi ekran’ hatası!

Microsoft, yaklaşık iki hafta önce Windows 10 kullanıcıları için, isteğe bağlı olarak KB4541335 kodunda yeni bir güncelleme yayınlamıştı. Microsoft’un 24 Mart 2020 tarihinde yayınlamış olduğu bu güncellemenin ise bazı kullanıcılarda mavi ekran hatası verdiği ortaya çıktı. Bazı kullanıcılar ise yükleme hatası aldığını ifade etti. Güncellemeyi yapan bazı kullanıcılar da performans problemleri yaşadıklarını dair şikayetlerini Microsoft forumlarından ve sosyal medya üzerinden dile getirdiler. 

Dünya genelinde 1 milyardan fazla aktif cihaz üzerinde Windows 10 işletim sistemiyle faaliyet gösterdiği bilinen Microsoft, kendi forumları üzerinden gelen şikayetleri raporladı. Ancak şirket, kullanıcılarınınyaşamış olduğu bu problemler ile ilgili, Microsoft tarafından henüz sorunu kabul ettiğine ya da sorunun çözümüne dair çalışma yapacağına dair resmi bir açıklama yayınlanmadı.

Forumlardaki yorumlara göz attığımızda, kullanıcıların yaşamış olduğu problemler arasında en sık görülenlerin; önyükleme sorunları, sayfa hatası, sistemden yanıt alamama ve cihaz performansı anlamında bir yavaşlık gibi sorunların olduğunu görmekteyiz.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.