Karşı cinse çekici görünmek için renk seçimi

Karşı cinse çekici görünmek için renk seçimi
Spread the love

Saç renginizden, makyajda kullandığınız renklere, aksesuar seçiminize kadar her tür ayrıntıda size uygun tonların seçimi enerjinizi karşı cinse yansıtır. Bu nedenle renk seçiminiz ilişkiler alanında da size yardımcı olur. Bu yazımızda renk seçiminin dış görünüşümüze etkilerinden ve ilişkilere yansımasından bahsedeceğiz.

Enerjini yansıtmak için renginiz hangisi, biliyor musunuz? Karşı cins bizi enerjimizle değerlendiriyor. Bunu unutmamak gerek…
 
Günün modasına uygun şık bir kıyafetle, günün trend rengi oje sürülmüş bakımlı ellerinizle kendinizden son derece emin olarak partnerinizle buluştuğunuzda bir anda güveniniz yerle bir olabilir. Çünkü tırnaklarınızdaki mavi renkli ojenizden hoşlanmayan partneriniz ojelerinizi silmeniz için yanınızda aseton olup olmadığını öğrenmek ister, şaşırırsınız. Partneriniz sizi tanımamış mı, yoksa siz onunlayken kendiniz olmadınız mı? Kendinizi hangi sıfatlarla tanımlıyorsanız tarzınızı buna göre belirlemek önemli…
 
Sizi yansıtan, enerjinizi yansıtabildiğiniz giyiminiz karşı cinse çekici gelecektir.
 
Bir gün partneriniz sizi maç seyretmeye çağırır, siz de aceleyle dudağınıza elinize geçen bir ruju veya parlatıcıyı sürüp hemen evden çıkarsınız. Ardından partnerinizden gelen “dudağındaki ne?” sorusu size uygun olmayan bir rengi kullandığınızın ifadesidir.
 
Çözüm size uygun rengi bilmenizde… Cilt alt tonunuzun sıcak mı, soğuk mu olduğunu bilirseniz kullandığınız renkleri de buna göre seçersiniz.

İlgili haberimiz: 

İlgili haberimiz:
Saç renginizden, makyajda kullandığınız renklere, aksesuar seçiminize kadar her tür ayrıntıda size uygun tonların seçimi enerjinizi karşı cinse yansıtır.
 
Bir NLP yöntemi… İletişimde başarılı olmak için onun yaptığı hareketleri hissettirmeden yapmak mesafe çözümü için, iletişim için doğrudur.
 
Her zaman söylediğim gibi iletişimde başarı sevgi ile mümkündür. Aşktan öte sevgi varsa sizin kalbinizle ilgilenir karşı cins… Özgüvenli, kendini değerli hisseden, onay beklemeyen, dişil enerjisini aktive eden kadın çekicidir.
 
Kendini çekici hisseden kadını herkes çekici görür. Saçı uzun olmayan çekici olamaz derler, dikkate almayın. Kısa veya uzun, hangi modeli taşıdığınızdır önemli olan…
 
“Gerçekten mutlu olan bir kadın erkekleri kendine çekerken diğer kadınları da çılgına çevirir”
Diyen John Irving çekiciliğin anlamını, yansımasını çok net açıklamaktadır.
 
Siz yine de çekici olmak için kendiniz olun, kendinizi olduğu gibi yansıtın. Başka kimliklerle karşınızdakini yanıltıp, şaşırtmayın.

Güzellikler sizinle olsun…

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.