Eski sevgiliniz sizi hala seviyor mu?

Eski sevgiliniz sizi hala seviyor mu?
Spread the love

Ayrılık herkes için zor, özellikle de ayrılığın ilk zamanları! Üzerinden yeterince zaman geçmesine rağmen ilk günkü gibi acı çekiyorsanız, sebebi hala eski sevgilinizi sevmeniz olabilir. Onu hala seviyorsanız, geri dönmek istemeniz de çok normal. Yeniden bir araya gelmek için son bir hamle yapmadan önce onun da sizinle aynı şekilde hissettiğinden emin olmanızda fayda var. İşte eski sevgilinizin sizi hala unutamadığını gösteren işaretler…

Hala iletişim kurmaya çalışıyorsa

Hepimiz ayrılığın ilk zamanlarında yapılan görüşmeleri biliriz, bunların çoğunun hesaplaşma için olduğunu da. Ancak ayrılmanızın üzerinden yeterince zaman geçmiş olmasına rağmen eski sevgiliniz sizinle iletişim kurmak için ısrarcıysa işler değişebilir. Ayrılıktan sonra arkadaş kalmaya karar vermiş olabilirsiniz ama bunun her gün konuşmak, mesajlaşmak ya da sürekli buluşmak anlamına gelmediğini bilmelisiniz. Eski sevgiliniz sizi görmek ya da sizinle konuşmak için hiçbir fırsatı kaçırmıyorsa, sebebi size hala bir şeyler hissetmesi olabilir.


Kendini hatırlatmanın yolunu buluyorsa

Eğer karşınızda sizi hala seven ve tekrar bir ilişki yaşama umudu olan birisi varsa, ne yaparsanız yapın onu unutmanıza izin vermez. Gittiğiniz yerde birden karşınıza çıkması, ilginç tesadüfler, sosyal medyadan gelen beğeni ya da yorumlar, eski sevgilinizin ben hala buradayım deme yolu aslında. Ne zaman yeni biriyle bir şeyler yaşama ihtimaliniz olsa, eski sevgilinizden kendini hatırlatacak bir hamle mi geliyor? Bunların tesadüf olduğuna inanmasanız iyi olur.

Çevrenizdekilerle iletişimini koparmadıysa

İlişkiniz bitti ve onunla görüşmemeyi tercih ettiniz. Ancak eski sevgiliniz size hala bir şeyler hissediyorsa başka yollar bulacağından emin olabilirsiniz. Tabii ki ilk deneyeceği yol; en yakınınızdaki insanlarla iletişime geçmek olacak. Sizin onunla tanıştırdığınız arkadaşlarınızla ya da aile bireylerinizle hala görüşmeye devam ediyorsa, asıl amacının sizinle ilgili bir şeyler öğrenmek olduğunu düşünmekte haksız değilsiniz. “Onlar benim de arkadaşım” ya da “Aileni çok seviyorum” gibi bahaneler sunsa da hiç kimse unutmak istediği birinin yakınlarını hayatında tutmak istemez.


Sizi görünce eskisi gibi davranıyorsa

Eski sevgilinizle arkadaş kalmış olsanız bile aranızdaki ilişkinin kuralları değişmiş olmalı. Artık el ele yürüdüğünüz, başınızı omzuna yasladığınız, görür görmez kucağına atladığınız kişiyle değil sadece bir arkadaşınızla görüşüyorsunuz. Ancak eski sevgiliniz buna uygun davranmıyorsa, onun için aranızdaki ilişki tam olarak bitmemiş olabilir. Hala eskisi gibi size sarılıyor, gözlerinizin içine bakıyor ya da sürekli sizinle temas kurmanın bir yolunu buluyorsa, bu hareketlerin pek arkadaşça olmadığını söyleyelim.

Arkadaşları sizinle iletişime geçiyorsa

İkinizin arasındaki tüm iletişim kopmuş olabilir. Ama gerçekten size kendini unutturmak istemeyen eski sevgiliniz mutlaka bir yolunu bulur. İlişkiniz devam ederken sizi pek de sevmeyen arkadaşları birden sizinle konuşmaya mı heveslendiler? İlişkinizin daimi sorunlarından biri olan en yakın arkadaşı sürekli hal hatır sorma bahanesiyle sizi mi arıyor? Konuşmanın aralarında sürekli eski sevgilinizin ne kadar üzüldüğünü, sizi hala unutamadığını, “Sakın sana bunları anlattığımı bilmesin” cümlesiyle birlikte mi? Karşınızda eski sevgiliniz tarafından görevlendirilmiş biri olduğuna emin olabilirsiniz.


Kıskandırmaya çalışıyorsa

Konu

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.