Burcuna Göre Makyajının Püf Noktasını Öğren!

Genetik Adam®
Burcuna Göre Makyajının Püf Noktasını Öğren!
Spread the love

Makyajının püf noktasını mı öğrenmek istiyorsun? Tek yapman gereken; burcunu seçmek!

Not: Yükselen burcunuza da bakmayı ihmal etmeyin 😉

Duru Güzelliğin Yeter!

Çok neşeli bir yapın var ve kendinle birlikte insanları mutlu etmeyi seviyorsun.Hayatında hataya yer vermiyorsun. İnsanlarla olan ilişkilerini özenle seçiyorsun. Mükemmeliyetçi bir yapın ve bu senin yaptığın makyaja bile yansımış. Yüzündeki duruluk ve sadelik bunu gösteriyor. Makyaj yaparken yüzündeki parlaklıklara değilde sadeliğe yer vermen senin makyajının olmazsa olmazı.O yüzden senin makyajının püf noktasını bulduk. “Pudra” Sen makyajını yaparken kesinlikle pudra kullanmalısın. O halde verdiğimiz bu tüyoyu kullanmak artık sana kalmış güzellik.

Bir Gülüşün Var ki!

Öyle bir kıvrak zekaya sahipsin ki bu güzelliğinin önüne geçiyor. İnsanlar arasında zekanla oldukça dikkat çekiyor fakat güzelliğine de lafımız yok. Sade ve duru bir güzellikten yanasın.Makyaj yapmayı çok sevmiyorsun ama dudaklarınla da dikkat çekmeyi seviyorsun. Biz düşündük de senin makyajının püf noktasını bulduk. Hazır mısın? “Lip Gloss.” Evet sade ve duru güzelliğinin yanında hafif dudaklarına parlaklık vererek tüm dikkatleri üzerine çekebilirsin. Senin olayın bu dostum!

Sen Tam Bir Minnoşsun!

Öylesine tatlı ve çocuksu bir yapın var ki insanlar tarafından oldukça seviliyorsun. Bu çocuksu yanın yüzüne de  öylesine yansımış ki oldukça saf ve masum bir güzelliğin var. Düşündük de bu saf ve duru güzelliğine bir renk katmak gerek değil mi? Fazla makyaj yapmayı sevmeyen bir yapın olduğunu biliyoruz. Bu yüzden de hafif olan bu makyajının püf noktasını söylüyoruz. Hazır mısın? “Allık.” Haydi o zaman makyajını yapmaya başla ve şeftali tonlarında allık sürmeyi sakın unutma!

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.