Aşka Küstün mü? Yoksa Yeniden Aşık Olabilecek misin?

Genetik Adam®
Aşka Küstün mü? Yoksa Yeniden Aşık Olabilecek misin?
Spread the love

Yaşadıkların seni aşka küstürdü mü? Yoksa o minnoş kalbin hâlâ aşka muhtaç mı? Seni sevmeyen ölsün be… Bakalım aşk konusunda yüzün tekrardan gülecek mi?

Hadi teste başla!

Bu testler de ilginizi çekebilir!

Sende Bir Hâller Var! Aşık mısın?

Milyonların Merak Ettiği Tek Soru: Aşık mısın?!

Kafası Karışıklar Buraya! O’nu Gerçekten Sevip Sevmediğini Söylüyoruz!

Aşık olmak konusunda kafan çok karışık!

Son dönemlerde seni çok karışık görüyoruz. Kafan bir hayli karışmış ve tekrar aşık olmak konusunda kendini hazır hissetmiyorsun. Evet şu son dönemde kafandan çıkmayan kişi hakkında olumlu sonuçlar geçse de kalbinden, kendine biraz zaman tanıman gerekiyor. Yaşadığın ilişkiler artık canına tak ettirmiş. Kafan çok karışık kendin için güzel bir şeyler yapmaya çalış. Kafanı toparla. Artık acı hissetmemeye başlamışsın. Gelen vursun giden vursun diyorsun. Öyle olmaz. Hadi bakalım, şimdi gidip tekrardan aşık olmanın zamanı geldi.

Aşka küsmüşsün!

Senin gibi cıvıl cıvıl, eğlenceli ve aşkına sadık insanı bile aşka küstürmüşler. Sen artık aşka küsmüşsün. ‘Benden geçti.’ diye düşünüyorsun. Çıktığın son ilişki seni çok büyük yormuş. Hayat enerjini tüketmiş. Uzun bir zamanını çalmış. İçinden geçenlere kalbin inanmıyor. Aşka küsmüş olamazsın. Daha yaşayacağın harika günler var. Bu gençliğinde seni aşka küstürenler utansın. Asıl onlar mutlu olamasın. Dışarı çık ve bu güzel havada aşık olmaya bak. Seni küstürmeye çalışanlara izin verme. Sen güçlüsün, onlar güçsüz. Yeniden aşık olmak için senin çaban gerekiyor. Sende böyle bir çaba yoksa eğer maalesef kalbin kimseyi kabul etmeyecek. Kendine biraz izin ver ve bu arayı fazla uzun tutmamaya çalış.

Yeniden aşık olma zamanı!

Seni aşka küstürenler olmuş, bu yoldan döndürenler olmuş… Yeniden silkinme ve kalkma vakti gelmiş. Sen yeniden aşık olacaksın! Hem de çok yakın bir zamanda. İçinde çiçekler açacak. Kalbine biraz olsun izin ver ve kendini aç. Karşı taraf senden büyük bir adım beklemiyor. Küçük adımlarınla da mutlu olacak. Öyle bir aşık olacaksın ki bu ilişki çok fırtınalı olacak. Herkes sizi konuşacak ve eski sevgilin bu durumdan hiç memnun kalmayacak. Çünkü eski sevgilinin tahmin ettiği kişiye aşık olacaksın. İkinizin arasındaki elektriğin farkındaydı ve gerçekten oldu. Senin gibi birisi aşık olmayacak da kim olacak. Eğlencenin dibine vuracaksın ve sana gerçekten değer veren birisi olacak. Mutluluk çok yakında ellerinde olacak.

Aşka küsmüşsün fakat yeniden kalkacaksın!

Sen aşka küstüm diye şaka falan mı yaptın? Bu nasıl aşka küsmek. Seni küstürmemiş resmen ayağa kaldırmış bu durum. Aşka küsmek yerine mutlu olmayı seçmişsin. Birisi yüzünden aşka küsülür mü? Etrafta birçok kişi senin gözlerinin içine bakıyor. Senden gerçekten hoşlanan birisi var ve sen bu kişiyi çok iyi biliyorsun. Kendini bu kişiye teslim et. Bırak seni dünyanın en mutlu insanı yapsın. Aşka bir dönem küstüğün olmuş fakat bu kişi senin üzerindeki ölü toprağı kaldıracak. Seni yeniden hayata bağlayacak. Tabii bunu bir tek o yapmayacak. Sen zaten hazırsın aşık olmaya. Kendi kendini iyileştirmeyi de iyi beceriyorsun. Güçlüsün ve bu şekilde devam et. Seni kimse yıkamaz!

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.