Aşk Şarkısı konusu ne, oyuncuları kimler? Aşk Şarkısı fragmanı izle

Genetik Adam®
Aşk Şarkısı konusu ne, oyuncuları kimler? Aşk Şarkısı fragmanı izle
Spread the love

‘Aşk Şarkısı oyuncuları kimler?’ sorusunun yanıtını haberimizde okuyabilirsiniz… Televizyon kanallarında bir süredir yeni bölümleri yayınlanmayan dizilerin yerlerini yerli ve yabancı filmler aldı. Fox TV’de bu akşam saat 20.30’da ‘Yasak Elma‘ dizisinin yeni bölümünün yerine, Sadi Celil Cengiz’in filmi ‘Aşk Şarkısı‘ ekrana gelecek. Film hakkındaki detayları merak eden vatandaşlar, ‘Aşk Şarkısı konusu nedir?’, ‘Aşk Şarkısı filminin oyuncuları kimler?’ sorularının yanıtlarını araştırıyor. ‘Aşk Şarkısı izle’ detaylarını KARAR.com okurları için derledik…

AŞK ŞARKISI FRAGMANI

AŞK ŞARKISI İZLE

Alternatif komedi filmi olarak dikkat çeken ‘Aşk Şarkısı’nı Fox TV canlı yayından izlemek için BURAYA tıklayın. Aşk Şarkısı 27 Nisan 2020 Pazartesi günü saat 20.30’da yayınlanacak.

AŞK ŞARKISI KONUSU NE?

Kaan, 27-28 yaşlarında besteci, müzisyendir. Ünlü pop yıldızı Ahsen’in erkek arkadaşıdır. Fakat zaman içinde Ahsen şöhret kazandıkça bu ilişkiden ve Kaan’dan sıkılmış, onu aldatmaya başlamıştır. Bundan Kaan’ın haberi yoktur. Ta ki bir stüdyo kaydı esnasında Ahsen’i futbolcu sevgilisiyle telefonda konuşurken yakalayana kadar. Sonrasında Ahsen ile Kaan ayrılırlar ve hemen ardından Ahsen yeni sevgilisiyle tatile çıkar.

Kaan arkadaşı Hakan’dan Ahsen ve sevgilisinin hangi otele gittiklerini öğrenmesini ister. Adresi alan Kaan, yeniden eski günlere dönmek için eski sevgilisi Ahsen’in peşinden kaldıkları otele gider. Bu konuda ona yardım edecek kişi ise otelde kat görevlisi olarak çalışan Rüya’dır. Rüya’nın en büyük hayali ise yarım bıraktığı üniversiteye geri dönüp psikoloji okumaktır.

Aşk acısıyla Ahsen’i geri kazanmak için her türlü yolu deneyen Kaan, türlü komik ve gülünç durumlara kendini sokar. Rüya, Kaan’ın yaptıklarına şahit olur ve bir kızı kazanmanın yolunun bunlar olmadığını belirtir. Rüya Kaan’ın akıl hocalığına başlar ve ona her gün tüyolar verir.Sonunda Rüya ve Kaan sıkı bir ikili olurlar ve Kaan’ı değiştirip cool, karizma, seksi, çekici bir erkek yapma yoluna girerler. Rüya’nın verdiği taktiklerle değişmeye çalışan Kaan yine çok komik durumlara düşecektir.

AŞK ŞARKISI OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Fox TV’nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda Semra Dündar’ın oturduğu Aşk Şarkısı filminin oyuncu kadrosunda; Sadi Celil Cengiz (Kaan), Pelin Orhuner (Rüya), Hande Kaptan (Ahsen), Kadir Polatçı gibi isimler yer alıyor.

AŞK ŞARKISI FİLMİ NEREDE VE NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

Televizyon filmi Aşk Şarkısı’nın çekimleri, 2019 yılında İzmir’in tatil beldesi Çeşme ilçesinde çekildi.

AŞK ŞARKISI AFİŞ

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.