Apple o uygulamaları ücretsiz yaptı! Toplam değeri 3200 TL!

Genetik Adam®
Apple o uygulamaları ücretsiz yaptı! Toplam değeri 3200 TL!
Spread the love

Apple, toplam değeri 3200 TL olan Final Cut Pro X ve Logic Pro X uygulamalarını üç ay süre ile ücretsiz yaptı!

Apple o uygulamaları ücretsiz yaptı! Toplam değeri 3200 TL!

Yakın zaman önce Çin’de ortaya çıkan ve kısa zaman içinde 190’dan fazla ülkede kendisini gösteren koronavirüs salgını sebebi ile mücadele etmek için tüm dünyada ”evde kal” çağrısı sürekli tekrarlanıyor. Uzmanlar virüsün bulaşmasını engellemek için en çok kalabalık ortamlardan uzak durulması gerektiğini söylüyor.

Bu durum sebebi ile dünyanın genelinde büyük bir yardımlaşma, farkındalık ve beraberlik oluşmaya başlamış durumda. Teknoloji şirketleri de bu duruma sessiz kalmıyor ve ürünlerinde evde kalmayı destekleyecek çeşitli indirimler ve kampanyalar düzenliyorlar.

Bu dev şirketlerin yaptığı indirim ve yardımlara bir yenisi daha katıldı. Şimdi de Apple, bu sürece katkı sağlamak adına toplam değeri 3200 TL olan Final Cut Pro X ve Logic Pro X uygulamalarını üç ay süre ile ücretsiz yaptı! Deneme süresini tükettiğinizde ise bu yazılımları satın almak isterseniz eğer, Final Cut Pro X uygulaması için 299.99 dolar, Logic Pro X uygulaması için ise 199.99 dolar ödemeniz gerekiyor.

Final Cut Pro X nedir?

Final Cut Pro X, ilk olarak Macromedia Inc. tarafından geliştirilen, sonrasında ise gelişimini Apple’ın üstlendiği, bağımsız klip yapımcılarına düzenleme, işleme ve videoyu birçok farklı dosya formatına dönüştürme gibi imkanlar sunan ve kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen bir video klip düzenleme ve oluşturma programıdır.

Logic X Pro nedir?

Logic Pro X, profesyonel müzik yapımı, düzenleme ve miks işlemleri için gelişmiş yeni araçlar ile oldukça yaratıcı sonuçları hızlı bir şekilde elde etmek üzere tasarlanan modern bir uygulama. Logic Pro X uygulamasında çok büyük miktarda müzik aleti, efekt ve loop koleksiyonu bulunuyor, bu sayede daha iyi ses kalitesinde müzik üretmek için eksiksiz bir araç takımı sunuyor. Logic’in şu ana kadarki en ileri düzey sürümü olduğunu da ayrıca belirtelim.

Mac’iniz için Final Cut Pro sürüm 10.4.8’i ücretsiz olarak denemek için burayı tıklayabilirsiniz, Ardından karşınıza çıkan sayfada aşağıda bulunan kutuya adınızı ve e-posta adresinizi girdikten sonra indir butonunu tıklayabilirsiniz.

Bu arada daha önce 30 günlük deneme süresinden faydalanmış olmanızın, bu uygulamaları 90 gün boyunca ücretsiz olarak deneme hakkını kullanmanıza engel olmadığını da ayrıca belirtelim.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.