17 Yaşındayken Jigololuğa Başlayan Deniz Taha’nın Yaşam Hikayesi ve Herkesi Şoke Edecek Şahit Olduğu Durumlar

Genetik Adam®
17 Yaşındayken Jigololuğa Başlayan Deniz Taha’nın Yaşam Hikayesi ve Herkesi Şoke Edecek Şahit Olduğu Durumlar
Spread the love

Bazılarını midem kaldırmadı…

Katarsis X-TRA yine şaşıracağımız, üzüleceğimiz hikayelere bizleri ortak etmeye devam ediyor. Kırmızı koltukta bu sefer bir seks işçisi/ jigolo olan Deniz Taha oturuyor. Biz de Deniz’in çocukluğunu, jigolo oluş sürecini ve yaşadıklarını sizlere aktarmak istedik.

O, maddi geliri iyi olan bir ailede dünyaya gelmiş ve bir döneme kadar aslında güzel bir çocukluk yaşamış. 7 yaşından sonra anne ve babasının şiddetli kavgaları onu etkilemeye başlamış. Sadece annesi değil kendisi de abisi ve ablası gibi şiddet görmeye başlamış.

Deniz’in annesi ayakları yere güçlü basan ve ekonomik özgürlüğü olan bir kadınmış ve Deniz’in babası da bu durumu hazmedemiyormuş. Kendisinden güçlü insanları kabullenmekte sorun yaşıyormuş. Birçok kavganın sebebi de buymuş. 

Babasıyla genelde maddi bir ilişki kurmuş.

Deniz 16 yaşına geldiğinde abisi ve ablası evden ayrılma kararı almış ve babası onları evlatlıktan reddetmiş. Ablası Deniz’e kendisinin bakacağını söylese de o annesi için endişelendiği için gitmeyi kabul etmemiş. Sonunda fiziksel şiddet daha da ağırlaşınca annesi evi terk etmiş.

Deniz, annesi için ablasıyla yaşamayı reddetse de annesi başka bir adamla evlenmiş ve üvey babası Deniz’i istememiş. Annesiyle bağları da bu noktada kopmuş. Bu durum hayatındaki ilk kırılma noktası diyebiliriz.

Daha sonra İstanbul’da şef garson olan bir arkadaşının evinde yaşamaya başlamış ve Deniz de garsonluk yapmaya başlamış. Fakat arkadaşının lüks yaşamı dikkatini çekmiş. Çok güzel bir evde şef garson maaşıyla yaşaması neredeyse imkansızmış.

“Nasıl geçiniyorsun?” sorusunu sorduğunda da aldığı cevapla Deniz’in hayatı değişmeye başlamış. Arkadaşı bir seks işçisi/jigoloymuş.

Bir gün arkadaşının müşterisi kendisiyle tanışmak isteyince 17 yaşında bu işe başlamış. Bir süre bu kadınla görüşmüş. Her gün belli bir miktar para alıyormuş tabii. İlişkiye girdiklerinde günlük ücretin iki katını almış neredeyse.

İlk müşterisi olan bu kadın, Deniz’in başka bir kadınla görüşmesini istemiş. Belirli bir süre görüştükleri için kadını sevgilisi olarak gören Deniz, bu istekle karşılaşınca şaşırmış. O an jigolo olduğunu tam olarak anlamış.

Böylelikle kitlesi oluşmaya başlamış. Evli çiftlerle, sahip köle ilişkisi yaşayan insanlarla birlikte olmuş. Banyodaki fayans aralarını diş fırçasıyla temizlettiği bile oluyormuş.

Tabii bu köle sahiplik ilişkisi içerisindeyken şiddet uyguladığı da oluyormuş. Her ne kadar şiddete karşı çıksa da.

2 çocuklu bir evli çiftle de ilişkiye girmiş. Kadın erkek rolünde biseksüel olan kocası da kadın rolünde ilişkiye giriyormuş.

Bir müşterisi de önünde sadece mastürbasyon yapıp Deniz’in seks anılarını dinliyormuş. Dokunmasına asla izin vermiyormuş.

Ensest ilişki yaşadıklarını söyleyen anne ve oğul bile varmış müşterileri arasında. Anne ve oğul Deniz’i bir kenara atıp gözünün önünde ilişkiye girmiş.

Jigololuğa devam ederken bir yandan da Hacettepe Üniversitesi’nde Kimya Mühendisliği bölümünü okumaya başlamış.

Deniz Taha’nın hikayesinin detaylarını buradan dinleyebilirsiniz.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.