PUBG Mobile dizi oldu! İlk bölüm yayınlandı

PUBG Mobile dizi oldu! İlk bölüm yayınlandı
Spread the love

Daha önce 5 bölüm şeklinde yayınlanacağı duyurulan PUBG Mobile dizisi ilk bölümü ile karşımıza çıktı. PUBG Mobile dizi olarak, milyonlarca izleyiciyle buluştu. Hindistan’da çekilen Dosti Ka Naya Maidan isimli dizi YouTube üzerinden paylaşıldı.

PUBG Mobile dizisi ilk bölümü ile karşınızda

PUBG Mobile’ın Hindistan’daki resmi YouTube hesabından yayınlanan dizi toplamda 5 bölümden oluşacak. PUBG Mobile dizi olarak da oyun tutkusuna, kariyere ve arkadaşlıklara odaklanacak. Tabii ki dizinin merkezinde oyunda yer alıyor.

Dizinin ilk bölümünü aşağıda izleyebilirsiniz.

PUBG Mobile dizi oldu: Dosti Ka Naya Maidan

PUBG Mobile Hindistan resmi YouTube sayfası üzerinden yayınlanan dizi toplamda 32 dakika 11 saniye sürüyor. İlk bölümün ismi Squad Ki Synergy oldu.

Dizi farklı yaşamlara sahip PUBG Mobile oyuncularının hayatına odaklanacak. Her bölüm yeni bir hikaye olarak anlatılacak. PUBG Mobile tarafından yapılan açıklamaya göre dizi, zorlukları aşma konusunda kararlı olmaya odaklanacak ve genel olarak cesaret verici hikayeler işlenecek.

Dizi yayınlandığı 3 saat içinde 188 binden fazla kez görüntülenme aldı. 23 bin kişi tarafından beğenilen dizinin yeni bölümü de şimdiden heyecanla beklenmeye başladı.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.