En fazla aboneye sahip YouTube kanalları 2019

En fazla aboneye sahip YouTube kanalları 2019
Spread the love

Popülerliği gittikçe artan YouTube, sosyal medya platformu amacının yanı sıra iş amaçlı olarak da kullanılıyor. Her gün yaklaşık 2 milyar insanın, beş milyardan fazla YouTube videosu izlediği belirtildi. Bu da YouTube’u en çok ziyaret edilen sosyal medya platformu yapıyor. Peki, 2019 yılında en fazla aboneye sahip YouTube kanalları hangileri?

En fazla aboneye sahip YouTube Kanalları 2019

En fazla aboneye sahip YouTube kanalları arasında müzikten eğlenceye kadar birçok farklı alanda video çeken kanallar var. Birkaçı tahmin edilebilir olsa da, bazı kanalların abone sayılarına oldukça şaşıracaksınız.

10. Zee Music Company (46 milyon abone)

Zee Music Company, Hindistan’ın önde gelen televizyon ve medya kuruluşlarından birisi. Şirket, 221.000’in üzerinde TV içeriğinin yanı sıra, 1 milyardan fazla izleyici sayısı barındırması ve 171 ülkede yayın yapmasıyla Hindistan’ın en büyük medya üreticileri arasında yer alıyor. 3818’den fazla filmle birlikte dünyanın en büyük Hintçe film kütüphanesini barındıran Zee, aslında ZEEL isimli firmanın yan kuruluşudur. Kanal, yalnızca geçtiğimiz Mayıs ayında 894 milyon görüntülenme ve 2 milyon abonelik aldı.

1 2 3 4 5 6

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.