2019’da en çok abone kaybeden YouTuber belli oldu

2019’da en çok abone kaybeden YouTuber belli oldu
Spread the love

Hatırlayacağınız üzere 2019’da en fazla aboneye sahip olan kanal sahipleri ile ve bu sene en çok kazanan YouTube kanallarını sizlerle paylaşmıştık.  Peki 2019’da en çok abone kaybeden YouTuber kim?

2019’un en çok abone kaybeden YouTuber’ı

Kimileri için uğurlu gelen 2019, kimileri için ise oldukça verimsizdi. 1 yılda 26 milyar dolar elde eden Ryan Raji, özellikle çocuklar için uygun olan içeriklerin çok kazançlı olduğunu ispatlamıştı.

2007 yılından beri bu tarz işlerin içinde olan Zoe Sugg, “Zoella” adı ile tanınıyor. Çoğunlukla moda ve gündelik hayat hakkında video çeken Zoe Sugg, 2 adet YouTube kanalına sahip.

Zoella isimli kanalına 1 yıldan fazla süredir video yüklemeyen Zoe, “Zoe Sugg” isimli 2. kanalına video yüklüyor. Kendisinin burada moda yerine sosyal medya ve yaratıcılık  hakkında videolar paylaştığını görüyoruz.

1 yılda 429,401 abone kaybeden YouTuber, bu konuda yalnız değil. Zira “InfantiLandia” isimli İspanyol bir kanal, çocuklar için videolar paylaşsa da bu yıl 409,034 kişinin radarından çıktı.

2019’un en çok abone kaybeden 3. YouTuber’ı ise yemek yeme videoları ile bilinen 밴쯔 oldu. 6 yıllık YouTuber, 365 günde 395,753 abone kaybetti. Son olarak bu üç kanal sahibinin toplam abone sayısı şu şekilde:

Zoe Sugg: 11.5 milyon
InfantiLandia: 8.9 milyon
밴쯔: 2.6 milyon

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.