Snaptube App – Android için Ücretsiz Video ve Müzik İndirme Programı

by:

Hertelden KonularTeknoloji

Snaptube App – Android için Ücretsiz Video ve Müzik İndirici

Yeni uygulamaların pazara girme hızı gerçekten inanılmaz; Yine de kullanıcılar için bir kazan-kazan durumu.

Son zamanlarda, Snaptube olarak bilinen bir uygulama birçok kişinin dikkatini çekti. Bu uygulama aniden hiçbir yerden çıktığı için, kökeni gizemde örtündü. Peki bu uygulamanın hullabaloo nedir, hadi öğrenelim.

Snaptube uygulaması, kullanıcının mobil cihazlarına video indirmesine izin veren bir Android uygulaması türüdür. Bu videolar genellikle Snaptube’in inanılmaz müzik indirme özelliğini kullanarak MP3 formatında indirilir.

Son zamanlarda, Temmuz 2014 civarında bu uygulama Android kullanıcıları içindir. İnsanları gerçekten rahatsız eden şey , Play Store’da neden mevcut değil  Google’ın çeşitli sosyal medya platformlarında indirme politikasını ihlal eden uygulamaları önleme veya reddetme politikası nedeniyle, Snaptube ve diğer benzer fikirli uygulamalar Android Play Store’da mevcut değildir, bunun yerine resmi web sitesinden indirmeniz gerekir.

Bu makaleyi neden gözden geçiriyoruz? Onunla yüzleşelim, eller aşağı Snaptube, çeşitli sosyal medya platformları için en iyi müzik ve video indiricilerinden biridir . Ve sen de özgür olduğunu biliyorsun!

Yani, başka bir şey olmadan, şimdi bir video ve müzik indirici uygulamasının tüm önemli yönlerini karşılaştırıp, Snaptube’in nasıl göze çarptığını görelim.

 • 1  VİDEO KALİTESİ:
 • 2 SINIRSIZ İNDİRME:
 • 3 UI KULLANIMI KOLAY (KULLANICI ARAYÜZÜ):
 • MP3 4 DÖNÜŞTÜRÜ VİDEOLAR:
 • 5 GÜVENLİK KONSERLERİ:
 • 6 BANNER ADS:
 • 7 Snaptube Nasıl Yüklenir – Android için Ücretsiz Video ve Müzik İndirici

 VİDEO KALİTESİ:

Dışarıda pek çok çağdaşla birlikte, videoların ses ve görüntü kalitesi, Snaptube’ün ele geçiremeyeceği bir şeydi ve öyle değildi. Snaptube uygulaması birinci sınıf kalite sunar.

Müşterilerin 1080p videolarını indirmelerine izin veriyor, bu yüzden videolarınızı yüksek netlikle izlemeyi seviyorsanız, bu, cep telefonunuzda kalmak için bir uygulama.

Snaptube ayrıca 2K & 4K çözünürlük indirmesi sunuyor ancak bunun için premium hizmetlerini ödemek zorunda kalacaksınız.

SINIRSIZ İNDİRME:

Videonuzu ve sesinizi herhangi bir sınırlama olmaksızın indirmekle suçlanan kişiler arasındaysanız, ellerinizi kaldırın. İster 1,2 ister 999 olsun, gerçekten hiç tatmin olmazsınız, Snaptube uygulaması suç ortağıdır.

Snaptube’in eşsiz özelliği, aynı anda indirmeye izin vermesidir ve 7 videoyla birlikte kolayca başlayabilirsiniz. Bu, saklanan büyük veriler nedeniyle telefonunuzun yavaşlamasına neden olabilir, ancak yine de iyi çalışır.

Facebook’ta Instagram, Twitter: Bir videoyu beğendiyseniz ve indirmek istiyorsanız, yalnızca herkese açık olarak paylaşılıyorsa yapabilirsiniz. Şu an itibariyle, Snaptube gizli gruplara veya sınırlı arkadaş gruplarına erişemiyor. Halka açık olanlardan memnun olmalısın. Ayrıca, gömülü videolar da Snaptube Uygulaması için erişilebilir değildir.

Bunun da ötesinde, onları farklı kaynaklardan anahtar kelime aramasıyla indirebilirsiniz.

KULLANIMI KOLAY (KULLANICI ARAYÜZÜ): 

Bir uygulamanın kullanımı kolay ve manevra yapması çok önemlidir. Bir uygulama basit ama yine de çekici olmalı. Bugün cep telefonları tüm yaş gruplarının yanı sıra toplumun farklı katmanlarından insanlar tarafından ele alınmaktadır.

Snaptube App UI’yi çok verimli bir şekilde yönetmiştir. Göze hoş gelen sade ve alçak tasarım, göze çarpıyor. Anahtar kelime araması, istediğiniz videoyu veya sesi ve oynatmak istediğiniz çözünürlüğü filtrelemenize yardımcı olur.

MP3’E DÖNÜŞTÜR VİDEOLAR: 

Sıklıkla müziği harika olan ancak videoyu çok sevmediğiniz bir video gördüğünüzde olur. Şimdi bir ikilem içinde, şarkıyı tekrar dinlemek istersen videoyu indirmelisin.

Ancak Snaptube Uygulaması, videoyu beğenmediğiniz, ancak ses gibi istediğinizden emin olduğunuzda, videoları MP3 formatına çevirdiğinizde bu benzersiz özelliğe sahiptir.

GÜVENLİK ENDİŞELERİ:

Bu teknoloji meraklısı dünyada mobil, tuttuğumuz bir şeydir. Bu durumda, müşterinin orada akıllı telefonlar indirdikleri bir uygulama hakkında güvenlik endişeleri var.

Ancak Snaptube Uygulaması söz konusu olduğunda,% 100 güvenli olduğundan endişelenecek bir şey yoktur, bu yüzden kötü amaçlı yazılım ve / veya virüs sorunları yoktur. Aslında, bu uygulama çok daha az yer kaplar ve çok verimli.

Google Play Store’da yalnızca Google Apps’ta listelenen Uygulamalar’ın güvenli olduğu ve Snaptube’un Play Store’da listelenmesinin yerine web sitenizden indirilmesi gereken katı Android normları nedeniyle, indirme sırasında “Güvenlik Riski” açılabilir. Yani, ne yaptığınızı biliyorsanız, Snaptube kullanımı tamamen güvenlidir. 

Android yüzler için indirici uygulamasının en sık karşılaşılan sorun, her şimdi açılan ve sonra kullanıcı için bir sıkıntı oluşturan sabit reklamlardır. Eh, Snaptube değil. Onun türünde en iyi kullanıcı arayüzü arasında ve herhangi bir reklam olmadan da var.

Snaptube Nasıl Kurulur – Android için Ücretsiz Video ve Müzik İndirici

 İndirme linki

 • İndirmek için Tıkla düğmesi, indirme otomatik olarak başlayacaktır.
 • (3. parti uygulaması olduğu için) Bu sayfayı görüyorsanız (Yükleme engellendi) .Lütfen Ayarlar’ı tıklayın ve Güvenlik’e gidin (Ayarlar> Güvenlik).

 

Snaptube App – Android için Ücretsiz Video ve Müzik İndirme Programı

install-step2.07db1a34

 • Bilinmeyen kaynakları açtığınızda, bu adım Google Play’den uygulama yüklemenize olanak tanır. Bilinmeyen kaynakları açmak için Tamam’ı tıkladıktan sonra İndirilenler’e taşıyabilirsiniz.
 • Sonra yüklemek için indirilen Snaptube apk tıklayabilirsiniz.

Konuştuğumuz tüm özellikleri göz önünde bulundurarak, Snaptube’in Android kullanıcıları için mevcut olan en iyi video, müzik indirici uygulamasından biri değilse en iyisi olduğunu bir deha ifade etmez.

Dolayısıyla, yüksek kaliteli bir akıllı telefonunuz varsa, videoların entegre olarak indirilmesini ve istediğiniz çözünürlükte de bu uygulamayı kesinlikle uygulamanız gerekir.

Facebook Yorumları

Bu Konuyu Paylaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir