Steam 2019’un en iyi oyunlarını anketle belirledi!

Steam 2019’un en iyi oyunlarını anketle belirledi!
Spread the love

Steam, 2019’un en iyi oyunlarını belirlediği anketinde oyunseverlere Yılın Oyunu, Yılın VR Oyunu, En İyi Oyun, En Yenilikçi Oyun, Arkadaşlarla Daha Zevkli, Zengin Hikayeye Sahip Üstün Oyun, Üstün Görsel Stili, Aşk ile Devam Ettirilen ve Kötü Olduğunuz En İyi Oyun kategorilerinde seçim yapmalarını istemişti.

Yılın Oyunu: Sekiro: Shadows Die Twice
Sekiro: Shadows Die Twice’ta ölümün eşiğinden kurtulan gözden düşmüş ‘tek kollu bir kurtsun’. Karanlık ve çarpık bir dünyada hayattan daha büyük düşmanlarla yüzleşirken Japonya’da 1500’lü yılların sonlarındaki Sengoku dönemini keşfet. Ölümcül protez aletleri ve ninja yeteneklerini kullanırken kanlı bir çatışmada gizlilik, dikey zikzak ve ilkel kafa kafaya çarpışmayı bir araya getir.

Yılın VR Oyunu: Beat Saber
Beat Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir sanal gerçeklik ritim oyunudur. Oyun, bir çift kırmızı ve mavi ışık kılıcıyla müzikal ritimleri temsil eden oyuncu dilimleme bloklarını içeriyor.

Aşk ile Devam Ettirilen: Grand Theft Auto 5
Grand Theft Auto V, Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon-macera tarzı video oyunu. Grand Theft Auto serisinin beşinci oyunudur. 17 Eylül 2013 tarihinde PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya çıkmıştır.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.