PlayStation Plus Ocak 2020 oyunları belli oldu

PlayStation Plus Ocak 2020 oyunları belli oldu
Spread the love

Sony‘nin oyun konsolu PlayStation‘ın abonelik sistemi olan PlayStation Plus‘ın Ocak 2020 oyunları belli oldu. Abonelik sisteminde bu ay 2 oyun ücretsiz olarak veriliyor.

PlayStation Plus Ocak 2020 oyunları belli oldu

Sony Interactive Entertainment, PlayStation Plus abonelerine Ocak ayında sunacağı oyunları açıkladı. PlayStation Plus Ocak ayı listesinde PlayStation 4 kullanıcılarını iki oyun bekliyor.

PlayStation Plus abonelerine Ocak ayında sunulacak oyunlar  Uncharted: Nathan Drake Collection ve Goat Simulator olarak açıklandı. Uncharted: The Nathan Drake Collection içerisinde Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, ve Uncharted 3: Drake’s Deception oyunları yer alıyor.

Goat Simulator Türkiye’deki kullanıcılara geçtiğimiz Kasım ayında verilmişti bu nedenle bu oyunun yerine Türkiye’de kullanıcılara başka bir oyun sunulması bekleniyor. Ocak 2020 listesinde PlayStation Plus abonelerine sunulan oyunlar kullanıcılar tarafından 6 Ocak’ta indirilebilecek. Geçtiğimiz ay kullanıcılara verilen Titanfall 2 ve Monster Energy Supercross oyunları da yine bu tarihe kadar kullanıcılar tarafından indirilebilir.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.