Efsane Oyun Artık Elimizin Altında! Call of Duty: Mobile Yakında Geliyor!

Genetik Adam®
Efsane Oyun Artık Elimizin Altında! Call of Duty: Mobile Yakında Geliyor!
Spread the love

Mobil oyun sektörü son yıllarda popülerliğini oldukça arttırdı, hal böyle olunca eskiden bildiğimiz klasik oyunların yerini daha büyük, adeta konsol kalitesinde oyunlar alıyor. EA, Miniclip, Tencent gibi dev oyun firmaları da kollarını mobil oyun sektörü için sıvadı. Tencent Games’in PUBG Mobil ile elde ettiği devasa başarı da rekabeti kızıştırdı. Şimdi ise Activision, Call of Duty: Mobil’i duyurdu! İşte yakında çıkacak olan Call of Duty: Mobile hakkında tüm bilinenler!

Efsane oyun serisi Call of Duty, mobil versiyonunda hem çok oyunculu hem zombi moduyla boy gösterecek!

Beta aşamasında olan oyun Free4All, Ara ve Yok Et, Frontline ve Takımlı Ölüm Oyunu gibi çok oyunculu modlara sahip. Yani hemen hemen tüm sevilen oyun modlarını bir araya toplamayı başarmış.

Tabi online oynamak istemeyenler ya da internet paketi olmayanlar için de zombiler ile mücadele edeceğimiz bir tek oyunculu modu da olacak.

Ghost ve Captain Price gibi efsane Call of Duty karakterlerini oynamak mümkün olacak!

Yayınlanan fragmanda Captain Price ve Ghost ile kurulan bir takım gösteriliyor, bu ikonik karakterlerin oyunda olduğunu görmek tüm CoD hayranları için oldukça sevindirici. Kısa bir süreliğine de olsa herkesin gönlünde buruk bir acı bırakan Soap MacTavish’i de görmek mümkün.

Oyunun grafikleri adeta konsol kalitesinde olacak!

Bilgisayarda Call of Duty oynadığımız yıllardan beri teknoloji çok ilerledi, öyle ki bilgisayarda yakalayamadığımız kaliteyi artık cep telefonları sağlayabiliyor. Tabi grafikler konusunda hep devrimci olan Call of Duty’ye de böyle güzel grafiklere sahip bir oyun yakışırdı!

Oyunun ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz!

>>
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.