Bu Bayram Ne Oynasak? Bayramı Evde Geçirenler İçin Her Platformda Birbirinden Eğlenceli Oyun Önerileri

Genetik Adam®
Bu Bayram Ne Oynasak? Bayramı Evde Geçirenler İçin Her Platformda Birbirinden Eğlenceli Oyun Önerileri
Spread the love

Bayramı evde geçirenlerden misiniz? Canınız mı sıkılıyor? İşte sizler için Onedio’dan bayramda tek solukta bitireceğiniz oyun önerileri! Keyifli oynamalar!

Papers, Please

www.the-arcade.ie

Oynaması aşırı keyifli ve sadece 100 MB boyutundaki bu oyunda, hayali bir ülkenin sınır memuru olarak işe başlıyoruz. Görevimiz sınırdan kimin ülkeye girip kimin giremeyeceğine karar vermek. Her gün güncellenen kanunlara göre kişilerin pasaportlarını inceliyoruz, ayrıca yandan devam eden akıcı bir senaryo da var. Kulağa sıkıcı gelse de başından ayrılamayacağınızı garanti ediyoruz!

Firewatch

store-images.s-microsoft.com

Senaryosu ile kendine bağlayacak etkileyici bir oyun arıyorsanız Firewatch tam size göre. 1989 yılında şehrin yoğun temposunu geride bırakarak Wyoming kırsalında yangın gözcülüğü yapmaya başlayan Henry’nin başından geçenleri oynuyor ve tercihlerinde ona yardımcı oluyoruz.

World War Z

pbs.twimg.com

Yepyeni bir oyun olan World War Z, eleştirmenlerden tam not almayı başardı ve oldukça sevildi. 4 kişi co-op oynanabilen oyunda dev bir zombi istilasına karşı hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Smite

o.aolcdn.com

Bir MOBA tutkunuysanız ve Smite’ı hala oynamadıysanız çok şey kaybediyorsunuz! Ücretsiz bir oyun olan Smite’ta 3. kişi bakışıyla mitolojik Tanrıları kontrol ediyoruz ve rakibi alt etmeye çalışıyoruz. Kaba bir söylemle League of Legends’in 3. kişi modu diyebiliriz.

The Isle

steamcdn-a.akamaihd.net

The Isle, oyuncuların vahşi bir adada sağ kalma mücadelesinde, üç fraksiyon arasından seçim yaptıkları bir açık-dünya hayatta kalma oyunudur. Avlan. Av ol. Sağ kal.

Beyond: Two Souls

s3.amazonaws.com

Beyond: Two Souls karar vermeye dayalı bir oyun, oldukça etkileyici de bir senaryoya sahip. Ayrıca uyarmamız lazım, tek başınıza oynamak için fazla korkunç olabilir!

BioShock serisi

cdn3.whatculture.com

BioShock serisi aslında eski bir seri ancak henüz oynamadıysanız 3 adet birbirinden harika oyun sizi bekliyor. Serinin eğlenceli oyun dinamikleriyle aksiyon durmuyor. Serinin son oyunu BioShock Infinite’i gözyaşları içinde bitireceğinizi de garanti ediyoruz.

Stranger Things: The Game

Stranger Things’in 3. sezonu için gün sayarken, telefonunuzdan arcade oyununu oynamak istemez miydiniz? Basit ancak oldukça eğlenceli, telefonunuzu elinizden bırakmakta zorlanabilirsiniz!

Şeytanın Şafağı: ZARYA-1 İstasyonu

i.ytimg.com

Telefonlar için de artık oldukça başarılı senaryolara sahip oyunlar yapılmaya başlandı, ZARYA-1 de bunlardan bir tanesi. Senaryolu oyunları seviyorsanız mutlaka denemelisiniz!

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.