Yeni güncelleme ile gelecek PUBG Mobile yenilikleri!

Yeni güncelleme ile gelecek PUBG Mobile yenilikleri!
Spread the love

PUBG Mobile için 10. sezon yakın zaman sonra sona erecek. Yeni yılın ilk günlerinde PUBG Mobile 11. sezon da başlamış olacak. Yeni güncelleme için biraz daha vakit var. Ancak, şimdiden bu güncellemenin detayları belli oldu. PUBG Mobile yenilikleri sızdırıldı.

PUBG Mobile yenilikleri neler olacak?

PUBG Mobile 11. sezon için bekleyiş devam ediyor. Henüz oyuncular 10. sezon içinde mücadele ederken, PUBG Mobile yenilikleri ile ilgili detaylar da ortaya çıktı. 0.16.5 güncellemesi ile gelecek olan yenilikler neler?

Güncellemenin detayları bir video ile belli oldu. Bu videoya baktığımızda güncellemenin çoğunlukla kozmetik değişiklikler olduğunu söyleyebiliriz. Ancak, tabii ki bazı işlevsel yenilikler de bizi bekliyor olacak.

PUBG Mobile 11. sezon geliyor

Takımlı Ölüm Maçı Modu‘nda bir yenilik bizleri bekliyor. Artık oyuncular maça girmeden önce yüklemelerini ayarlayabilecek. Bunun için yeni bir yükleme menüsü oyuna ekleniyor. Böylece istenilen silahlar seçilebilecek.

Aynı zamanda videoda gördüğümüz kadarıyla yeni kıyafetler ve silah görünümleri de oyuna ekleniyor.

Bir diğer kullanışlı güncelleme ise oyuncuların oynamak istediği modların içeriğini indirebilecek olması. Örneğin, Enfeksiyon Modu’nu ya da Takımlı Ölüm Maçı Modu’nu  indirip oynayabileceksiniz. Bu özelliği daha önce klasik moddaki farklı haritalar için görmüştük.

Erangel haritasında, Georgopol yakınlarındaki bölgeye Kış alanı eklendi. Ayrıca kar bisikletleri de oyunda kendini gösterecek.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.