Xiaomi’den yeni akıllı saat: Watch Color!

Xiaomi’den yeni akıllı saat: Watch Color!
Spread the love

Xiaomi akıllı saat pazarında varlığını kuvvetlendirmek için yeni bir hamle yaptı. Yapılan duyuruya göre, Xiaomi Watch Color geliyor. 3 Ocak’ta satışa çıkacak olan akıllı saat, renkliliği ile dikkat çekiyor.

Xiaomi Watch Color için geri sayım başladı

Xiaomi akıllı saat pazarındaki yeni oyuncusu 3 Ocak’ta Çin’de satışa sunacak. Saatin yayınlanan posterlerinde renkli tasarım dikkat çekiyor. Posterlerin renkli tasarımı aslında saatin renkliliğine ve çeşitliliğine vurgu yapıyor. Şirket, saatin cinsiyet ayrımı yapmadan herkese hitap edeceğini belirtti. Farklı renk kombinasyonları da bu desteğin bir parçası.

Şimdilik saatin özellikleri ve fiyatı hakkında herhangi bir açıklama bulunmuyor. Muhtemelen bu detayları 3 Ocak gününden önce öğrenemeyeceğiz.

Ancak, ortaya çıkan söylentiler, saatin özelliklerinin Huami Amazfit GTR ile benzerlik göstereceğini söylüyor.

1.39 inçlik dairesel bir ekranla gelmesi beklenen saatin ekran çözünürlüğü ise 454 x 454 piksel olacak. Saatte kalp atış sensörü, imveölçer ve barometre gibi çeşitli sensörler bulunacak.

Saat hakkında daha detaylı bilgiyi birkaç gün içinde öğreneceğiz. Aynı zamanda Xiaomi’nin Watch Pro isimli yeni bir saat üzerinde de çalıştığı biliniyor. Bu saat de dairesel bir tasarımla karşımıza çıkacak. Bildiğiniz gibi Xiaomi Mi Watch, tıpkı Apple Watch gibi dikdörtgen bir tasarıma sahipti.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.