Xiaomi Mi Mix Alpha çıkış tarihi netleşiyor!

Spread the love

Xiaomi’nin Eylül ayında tanıttığı Xiaomi Mi Mix Alpha kullanıcıların karşısına oldukça iddialı bir şekilde çıkmıştı. Fakat henüz hala satışa sunulmadı. Ortaya çıkan bazı raporlara göre ise çıkış tarihindeki gecikmenin sebebi cihazın bazı teknik sorunlarından dolayı oldu. Bugün ise Xiaomi Mi Mix Alpha çıkış tarihi hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.

Xiaomi Mi Mix Alpha çıkış tarihi hakkında yeni bilgiler!

Geçtiğimiz Eylül ayında tanıtılan ve bizim de sizler için ön incelemesini yaptığımız Mi Mix Alpha henüz satışa çıkmadı. Aslında geçtiğimiz hafta yani Aralık ayının son haftası satışa çıkacağı söyleniyordu. Fakat bazı raporlar, cihazın bazı aksaklıklarla karşılaşarak satış tarihinin ertelendiğini iddia etti.

Yılbaşının hemen ardından Taobao, Tmall gibi bazı bazı e-ticaret siteleri cihazı sayfalarında listelemeye başladı. Bu durum da cihazın önümüzdeki iki hafta içinde satışa sunulacağını düşündürdü. Abacus News tarafından yayınlanan raporlara göre de Mi Mix Alpha önümüzdeki pazartesi satışa sunulacak.

Cihazın satışa sunulacağı net tarih ve hangi ülkelerde ilk olarak satışa çıkacağı konusunda henüz kesin bir bilgi bulunmuyor. Fakat bu ay içerisinde global olarak cihazın satışa çıkarılacağı tüm ülkelerde raflarda olması bekleniyor.

Fiyat tarafında ise Xiaomi Mi Mix Alpha’nın 2280 dolar fiyat etiketi ile kullanıcılara sunulması bekleniyor. Fiyat konusunda herhangi bir değişiklik olup olmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Xiaomi Mi Mix Alpha özellikleri

Her iki tarafı da ekran ile kaplı olan telefonda yalnızca arka kamera kullanılıyor. Bu kamera kurulumu ön kamera olarak da kullanılıyor. 108 Megapiksel çözünürlüğündeki ana kameraya 12 Megapiksel çözünürlüğünde telefoto lens ve 20 Megapiksel çözünürlüğünde ultra geniş açılı lens eşlik ediyor.

Telefon gücünü Qualcomm’un Snapdragon 855 Plus işlemcisinden alıyor. 12 GB RAM’in kullanıldığı modelde 512 GB dahili depolama alanı mevcut. 4050 mAh’lik bataryadan beslenen Mi MIX Alpha, 40W hızlı şarj desteği ile geliyor.

Android 10 ve MIUI 11 kullanıcı arayüzü ile kutudan çıkacak telefonun, tam olarak ne zaman satışa sunulacağı şimdilik belirsiz.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.