Xiaomi Mi 10 batarya kapasitesi belli oldu

Xiaomi Mi 10 batarya kapasitesi belli oldu
Spread the love

Xiaomi‘nin bir süredir beklenen yeni amiral gemisi Mi 10 farklı sızıntılarla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Yeni amiral gemisi ailesi Mi 10 ve Mi 10 Pro da her geçen gün netleşiyor. Bugün ise Weibo‘da yayınlanan bir sızıntı ile Xiaomi Mi 10 batarya kapasitesi belli oldu!

Xiaomi Mi 10 batarya kapasitesi sızdırıldı!

Xiaomi’nin geleneksel “Mi” serisi içinde yaklaşan amiral gemisi modelleri gizemini korumaya devam ediyor. Birkaç kez şirketin kurucu ortağı ve başkanı Lin Bin sosyal medya hesaplarında Mi 10 Pro’dan bahsetti fakat cihazlar hakkında çok fazla bilgiye sahip değiliz.

Tanıtıma kalan süre kısaldıkça yeni amiral gemisi ailesi hakkında sızıntılar ve görüntüler de ortaya çıkmaya devam ediyor. Bugün de Mi 10’un batarya kapasitesi ve bazı detayları Weibo üzerinde yayınlandı.

Weibo’da ortaya çıkan sızıntıya göre, Mi 10 batarya kapasitesinin 4500 mAh ve 4800 mAh arası bir değerde olması bekleniyor. Ayrıca yeni hızlı şarj teknolojisiyle de cihaz pilinin yüzden 0’dan tam şarja ulaşması yaklaşık 35 dakika sürecek. Bu durumun cihaz yanında sunulması beklenen 66W şarj cihazı ile de ilgili olduğu düşünülüyor.

Ayrıca ortaya çıkan son sızıntılar da yeni Mi 10 ailesinin Qualcomm’un Snapdragon 865 işlemcisi ile geleceğini de gösteriyor. İşlemcinin güç tüketimi oldukça optimize edilmiş olsa da batarya ne kadarlık bir kullanım süresi sunacak hep beraber göreceğiz. Kısa süre içerisinde cihazın hem donanım hem de tasarım özelliklerinin netleşmesi bekleniyor.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.