WhatsApp’a 2020 yılında ne olacak?

WhatsApp’a 2020 yılında ne olacak?
Spread the love

WhatsApp telefonumuzda kullandığımız uygulamalar arasında ilk sırada yer alıyor. WhatsApp sıkça kullandığımız bir uygulama olunca da gelen WhatsApp yenilikleri hayatımızı kolaylaştırabiliyor. Bu videoda hayatımızı kolaylaştırmaya devam eden WhatsApp’a gelecek yenilikler neler sıraladık ve WhatsApp karanlık mod ne zaman gelecek sorusuna da değindik.

2020 yılında WhatsApp’a gelecek yenilikler

WhatsApp için 2020 yılında çıkması beklenen ve sızıntılar ile gündeme gelen özellikleri sizler için sıraladık. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım

WhatsApp karanlık mod ne zaman gelecek

WhatsApp için beklediğimiz ilk özellik karanlık mod. WhatsApp karanlık modun testleri yakın zamanda bitirilme aşamasına geldi. Testlerin son aşamaya gelmesi, karanlık mod için çok fazla beklemeyeceğimiz manasına geliyor. Karanlık mod özellikle AMOLED ekrana sahip telefonlara pil tasarrufu yaptırması açısından önem taşıyor.

WhatsApp’ta görsel arayabileceğiz

Yeni yıl içinde gelecek bir diğer yenilik ise fotoğraf araması olacak. WhatsApp üzerinden gönderilen fotoğraflar, Google üzerinden aranabilecek. Tüm bu özelliklerin test aşamasında olduğu biliniyor. Yeni yılın hangi döneminde kullanıcılara sunulacağı ise şu anda belli değil.

Mesajlarımız artık otomatik olarak silinebilecek

Çok uzun yıllardır Snapchat’te bulunan bu özellik yeni yıl ile birlikte WhatsApp‘a geliyor. Kullanıcılar gönderdikleri mesajın ne zaman silineceğini seçebilecek. Seçenekler arasında bir gün, bir hafta, bir ay ve bir yıl olacak. Ayrıca bu özelik kapatılabilecek.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.