Sony Xperia 5 II en küçük 5G telefonu olabilir

Genetik Adam®
Sony Xperia 5 II en küçük 5G telefonu olabilir
Spread the love

Sony, akıllı telefon piyasasında eski günlerine dönmek için çalışmalara devam ediyor. İddiaya göre Sony Xperis 5 II en küçük 5G telefonu olacak. Şirketin son zamanlarda birden çok model ile anılması bazı kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı.

Sony Xperia 5 II en küçük 5G telefonu olabilir

Bir süredir Sony Xperis 5 Plus bazı iddialar ile gündeme geliyordu ancak cihaz ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Benzer şekilde Sony Xperia 5 II modeli ile ilgili bir iddia ortaya atıldı.

Geçtiğimiz ay Sony yeni amiral gemisi modelini tanıtmıştı. Snapdragon 865 işlemci, 8GB RAM ve 4K ekran çözünürlüğü ile piyasaya giriş yapan Xperia 1 II modeli, birçok kullanıcı tarafından ilgiyle karşılanmıştı.

Şirketin yeni model ile ilgili çalışmalar yaptığı iddia edildi. Xperia 5 II modelinin en küçük 5G telefonu ünvanına sahip olacağı söylentiler arasında yer alıyor. 5.6-5.8 inç arasında boyutlara sahip olması beklenen cihaz, gücünü Snapdragon 855 işlemciden alacak.

2020 yılının ikinci yarısında tanıtılması beklenen Xperia 5 II, birçok kullanıcı tarafından merakla bekleniyor.

Birkaç ay önce Xperia 9 modeli ile ilgili söylentiler çıkmıştı. Snapdragon 765G işlemci kullanılacağı iddia edilen model ile ilgili Sony cephesinden henüz bir açıklama gelmedi. Her ne kadar

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.