Sony CES 2020’ye damga vuracak! PS5 iddiası

Sony CES 2020’ye damga vuracak! PS5 iddiası
Spread the love

Sony akıllı telefon dünyasında büyük bir çöküş yaşamış olmasına rağmen yeni modelleri kullanıcılar ile buluşturmak için çalışmalarına devam ediyor. Sony CES 2020 – Tüketici Elektroniği Fuarı için oldukça iddialı bir açıklama yaptı.

ShiftDelete.Net olarak yerinde takip edeceğimiz CES 2020’de Sony’nin sunumu 6 Ocak tarihinde yani Salı günü gerçekleştirilecek. Sony bu sunumun duyurusunu gerçekleştirirken “yaratıcılığı ve teknolojiyi daha önce hiç olmadığı gibi bir araya getiren, geleceğin benzersiz vizyonu” şeklinde oldukça iddialı bir açıklama yaptı.

Sony CES 2020 için oldukça iddialı

Japon devin heyecan verici bir sunuma imza atacağını açıklaması, PlayStation 5’i akıllara getiriyor. Bu yıl tatil sezonunda piyasaya sürülmesi beklenen konsol hakkında herhangi bir duyuru olup olmayacağını hep birlikte göreceğiz.

Geçtiğimiz yıla bakacak olursak, Sony CES 2019 etkinliğinde: Dünya genelinde 91.6 milyon adet PS4 sattığını açıkladı. İlk 8K televizyonunu gösterdi ve AirPlay 2 desteği vaat etti. WH-1000 kulaklıkları için yeni Extra Bass hoparlörler ve Alexa desteği gibi Bluetooth aksesuarlarına da odaklandı, ancak telefon yoktu.

Snapdragon 865 işlemciden güç alan Xperia 3 ve Snapdragon 765’den güç alan orta seviye modeller bekleniyor. Ancak, söz konusu akıllı telefon olduğu için bunların Şubat ayında MWC’de gözler önüne serileceğini düşünüyoruz.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.