Samsung Galaxy S9 için mutlu son yaklaşıyor

Samsung Galaxy S9 için mutlu son yaklaşıyor
Spread the love

Samsung güncellemeler konusunda çok iyi bir karneye sahip olmasa da, özellikle bu yıl yüzleri güldürüyor. Galaxy S10 ve Galaxy Note 10 serilerini Android 10 ile buluşturan teknoloji devi şimdi Galaxy S9 Android 10 ile yüzleri güldürecek.

Geçtiğimiz hafta Galaxy S9 ve S9 Plus için dördüncü beta sürümünü yayınlayan Samsung bu kez beşinci beta ile karşımıza çıktı. Galaxy S9 Android 10 Beta 5 sürümünün yayınlanması güncellemenin oldukça yakında olduğunu gösteriyor.

Galaxy S9 Android 10 Beta 5 yayınlandı

S9 için G960FXXU7ZSLC, S9 Plus için G965FXXU7ZSLC sürüm numarasını taşıyan güncelleme, 140 MB boyutunda. İngiltere ve Hindistan’daki test kullanıcılarına sunulan güncelleme kısa sürede diğer bölgelere gelecek.

S9 serisi bu güncellemeler sonrasında 1 Ocak 2020 güvenlik yamasına kavuştu.Beşinci beta sürümünün beraberinde getirdiği herhangi bir yenilik bulunmazken, önceki sürümde ortaya çıkan hatalar ortadan kaldırılıyor.

Özellikleri hatırlamak gerekirse: S9’da 5.8 inç, S9 Plus’da ise 6.2 inç büyüklüğünde bir ekran yer alıyor. Bu Super AMOLED ekranlar 1440×2960 piksel çözünürlük sunarken, cihazlar gücünü 10 nm fabrikasyon süreci ile üretilen Exynos 9810 işlemciden alıyor.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.