Samsung Galaxy S11 Plus özellikleri ortaya çıktı

Samsung Galaxy S11 Plus özellikleri ortaya çıktı
Spread the love

Samsung’un yeni amiral modelini 18 Şubat’ta duyurması beklenirken, Galaxy S11 Plus özellikleri ile heyecanlandırdı. Daha önce modelin özellikleri sızdırılmıştı. Şimdi de Çinli sertifika firmasından alınan sertifika belgesi ortaya çıktı. Sertifikayla birlikte yeni model hakkında bazı bilgiler kesinlik kazandı.

Galaxy S11 Plus özellikleri ortaya çıktı

Çinli “3C” isimli sertifika firması tarafından, Galaxy S11 Plus sertifikası Samsung’a verildi. 23 Aralık tarihinde verilen sertifikada, Samsung Galaxy S11 Plus için önemli bilgiler yer alıyor. Daha önce sızan bilgilere göre Şubat 2020’de duyurulması ve sene içinde kullanıcılarla buluşması beklenen modelin, sertifikayla birlikte 25W hızlı şarj ve 5G desteğine sahip olduğu ortaya çıktı.

Samsung’un tanıtım yapacağını tarih yaklaşırken, Galaxy S11 Plus için haberlerde artış yaşanıyor. Büyük merak uyandıran modelin kesinleşen özellikleri de gün geçtikçe karşımıza çıkıyor. Kesinlik kazanan bir diğer özellik ise batarya oldu. SM-G9880 model numarası alan yeni telefon 5000 mAh bataryaya sahip olacak.

Sertifika sayesinde kesinleşen bilgiler bu kadar kısıtlı olsa da ortaya çıkan diğer iddialara göre yeni model Snapdragon 865 ve Exynos 990 işlemciden güç alacak. Kamera kısmında ise 108 Megapiksel sensör ile 50x hibrit yakınlaştırma ve 100x dijital yakınlaştırma bulunacak.

Daha önce çıkan sızıntılarda yeni modelin başka detayları da ortaya çıkmıştı.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.