Samsung Galaxy M31 performans testinde!

Samsung Galaxy M31 performans testinde!
Spread the love

Samsung bu yıl piyasaya sürdüğü Galaxy A ve M serisi akıllı telefonların “S” versiyonlarını tanıttıktan sonra bu kez model numaralarına “1” ekliyor. Bu kapsamda Galaxy M30 / Galaxy M30s sonrasında Samsung Galaxy M31 geliyor.

SM-M315 model numarasını taşıyan telefonun 2020 yılının başında tanıtılması bekleniyor. Geekbench performans testi, Galaxy M31 özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilmemizi sağladı. İşte Samsung’un yeni telefonunun detayları!

Galaxy M31 performans testi ortaya çıktı

Galaxy M31 gücünü 1.74 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli Exynos 9611‘den alıyor. 6 GB RAM’e sahip olan, Android 10 işletim sistemi ve One UI 2 kullanıcı arayüzü ile çalışan telefon Geekbench 5 sürümü ile gerçekleştirilen performans testinden: 348 tek çekirdek ve 1214 çoklu çekirdek puanı aldı.

Aynı zamanda Galaxy M11 için çalışmalar başlarken, Samsung’un bu telefonları ilk olarak Hindistan’da piyasaya sürmesi bekleniyor. M31 modeli 64 GB depolama alanı sunarken, Galaxy M11 ise 32 GB depolama alanı sunacak.

Galaxy M30s modelinde 6000 mAh kapasiteli bir batarya yer alıyordu. Güney Koreli teknoloji devinin bu yeni modelinde bataryayı koruması ve üçlü kamera kurulumunda 48 Megapiksel ana kameraya yer vermesi bekleniyor.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.