Samsung Galaxy A30s yeni sürüm duyuruldu

Samsung Galaxy A30s yeni sürüm duyuruldu
Spread the love

Samsung’un geçtiğimiz eylül ayında kullanıcılarla buluşturduğu modelden sevindirici bir haber geldi. Galaxy A30s yeni sürüm depolama alanı yükseltilerek duyuruldu. Halihazırda 64 GB olarak kullanıcılara çıkan Galaxy A30s 128 GB sürümüyle de kullanıcıların tercihi olacak.

Galaxy A30s yeni sürüm 128 GB ile geldi

Samsung’un duyurduğu dikkat çeken telefonlar arasında yer alan Galaxy A30s için yeni sürüm geldi. Depolamada sadece 64 GB’lık tek seçenekle satışa çıkan Galaxy A30s 128 GB depolama kapasitesine de sahip olacak. Gücünü 8 çekirdekli Exynos 7904 yonga setinden alan model 4 GB RAM ile sayışa çıkmıştı. 64 GB’lık depolama kapasitesi microSD kart ile 1 TB kadar artırılabiliyordu.

Telefonu halihazırda kullanan kişilerin şikayetine konu olan depolama kapasitesine al atan Samsung, modelin depolama alanı yükseltti. Ancak diğer donanım seçenekleri konusunda herhangi bir değişiklik yapılmadı. Aynı işlemci ve RAM ile gelecek modelin 128 GB’lık depolama seçeneğinin kullanıcıları memnun etmesi bekleniyor.

Şu anda sadece Hindistan’da satışa çıkan Galaxy A30s 128 GB, 225 dolar fiyatına sahip oldu. Yakın zamanda dünya genelinde satışa çıkması beklenen yeni sürüm, 64 GB’lık sürümün de fiyatını düşürecek. Samsung böylelikle daha çok kullanıcılara ulaşmayı hedefliyor.

Daha önce sizin için Galaxy A30s inceleme videosunu da yayınlamıştık. Telefonun sahip olduğu özelliklere ve satış fiyatına bakıldığında şaşırtmıştı.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.