Redmi K30’a rakip: Realme X50 5G çıkış tarihi belli oldu

Redmi K30’a rakip: Realme X50 5G çıkış tarihi belli oldu
Spread the love

Redmi K30‘a rakip olarak gelen model, Realme X50 5G çıkış tarihi belli oldu. Realme’nin duyurduğu tarihle birlikte Snapdragon 765G işlemcili telefon kullanıcılarla buluşacak. Böylelikle Çinli firmalar arasında rekabet daha da artıyor.

Realme X50 5G çıkış tarihi açıklandı

Çinli akıllı telefon üreticileri yeni modellerini tanıtmaya devam ediyor. 5G destekli cihazları kullanıma sunulmasıyla dikkat çeken firmalar, telefonların sahip olduğu donanımla da dikkat çekiyor. Bu modellerden biri olan Realme X50 5G, sahip olduğu donanımla birlikte üst segment telefonlara rakip oldu.

Orta segment olarak görülen Realme X50 5G çıkış tarihi 7 Ocak olarak duyuruldu. 5G testlerini yakın bir tarihte tamamlayan Realme, kullanıcıları çok bekletmeden yeni modeli kullanıcılarla buluşturmuş olacak. Pekin’de düzenlenen etkinliğin ardından yeni modelin satışına başlanacak.

Yeni model 4 arka kameraya sahip. Bu kameralara bakıldığında 60 Megapiksel, 8 Megapiksel ve 2 adet 2 Megapiksel olduğu görülüyor. Kullanıcıların normal, geniş ve yüksek çözünürlük çekimlerini sağlayacak kameralarla birlikte 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı bulunacak.

Ön tarafta 32 Megapiksel ve 8 Megapiksel kamera sistemi ve 4500 mAh bataryaya sahip olan yeni model hakkında ortaya çıkan bilgiler bunlarla sınırlı.. Gün geçtikçe model hakkında yeni bilgilerin gelmesi bekleniyor.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.