PUBG Mobile Sezon 7 Yeni Silah Skorpion ile Birlikte Geldi

Genetik Adam®
PUBG Mobile Sezon 7 Yeni Silah Skorpion ile Birlikte Geldi
Spread the love

PUBG Mobile Sezon 7

Mobil battle royale oyunu PUBG Mobile‘ın altıncı sezonu yeni sona erdi ve yedinci sezonu başlıyor ve tabii yeni bir battle pass olacak. Yeni güncelleme 0.12.5 olarak numaralandırıldı. 7. sezon ve otomatik tabanca olan Skorpion adında yeni bir silahla geliyor. Tencent Games sunucuları yeni güncelleme ile yedeklendi. Ayrıca geliştirici şuan itibariyle Çin hariç, aylık 100 milyon aktif kullanıcıya sahip olduğunu açıkladı.

Yeni güncellemenin, yama notlarının bazıları:
 – Yeni Royale Pass Sezon, yeni EZ Mission License ile birlikte geldi. (Kullanıcıların 1 hafta önceden challenges görevlerni çözüp oynamasını ve her hafta ücretsiz görev kartları kazanmasını sağlar.)
 – Kullanıcılar BP kullanarak ürün satın alabilir.
 – Karakter sakalları ve paraşüt/uçuş rotaları güncellendi.
 – Yeni Silah: Skorpion, 9 mm mermi ateşleyen bir makineli tabanca, cephane kapasitesi 20 (Tüm haritalarda drop olur)
 – Orta Doğu’daki oyuncular için özel sunucular eklendi.

Diğer iyileştirmeler:
 – ‘Abonelik’ özelliği ayarlandı
 – Mağazaya kategori sekmeleri eklendi
 – Kesintileri azaltmak için ses ayarlandı

Geçen seferki gibi oyuncular, Royale Pass‘ı satın almaları için ödül olarak 100 PR puanı kazanacak ve Royale Pass level 100’e ulaştığında Urban Scavenger veya Assault Squad olan iki kıyafet arasından seçim yapacaklar. Bu kıyafetler, son zamanlarda piyasaya sürülen özel kıyafetlere çok benziyor ve Tencent Games’in bu yılki temasını gösterebilir. Bunların yanında AKM, Kar98, seviye 1 ve 3 kaskları, paraşütleri ve diğerleri için özel kıyafetler ve silah skinleri var.

Royale Pass’a bu sefer en büyük katkı, uçağın yeni uçuş rotasına ve yeni bir pembe renge sahip olacak olan paraşüt izi ödülü. Ayrıca duman izi özelliğine sahip siyah bir uçak skini de vardır.

Son olarak bu sezon Skorpion adlı yeni bir silah eklendi. Skorpion, 9 mm’lik cephane kullanan bir tabancadır, büyük bir şarjöre sahiptir ve bir dipçik, genişletilmiş şarjör mag, süpresör ve bir foregrip ile donatılabilir. Bu ölümcül tabanca, ateş hızı ve hasar bakımından bir UZI’ye eşdeğerdir.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.