Oyuncu telefonu akımına bir marka daha katılıyor!

Oyuncu telefonu akımına bir marka daha katılıyor!
Spread the love

Birkaç yıl önce hayatımıza giren oyuncu telefonları sadece akıllı telefon üreticileri ile sınırlı kalmadı. Razer ve Asus (ROG) gibi oyun dünyasının yakından tanıdığı markalarda, oyuncu telefonları ile karşımıza çıkmaya başladı.

Razer, Black Shark, ZTE Nubia Red Magic ve Asus ROG serisi telefonlar amiral gemileri ile neredeyse aynı donanıma sahip. Ancak, harici fan gibi üst seviye soğutma çözümleri ve RGB aydınlatmalı yapıları ile farkını ortaya koyuyor.

Lenovo Legion oyuncu telefonu yakında tanıtılacak

Oyuncu telefonu kervanına Lenovo’nun da katılacağı ortaya çıktı. Yakın zamanda Weibo’da resmi bir sayfa oluşturan marka, Lenovo Legion serisi telefonları ile oyuncuların beğenisini kazanmaya hazırlanıyor.

Bu şaşırtıcı bir gelişme değil. Zira, Lenovo Başkan Yardımcısı Chang Cheng, Nisan ayında yaptığı bir açıklamada şirketin oyunculara özel telefonlarını 2020 yılına kadar piyasaya süreceğini belirtmişti. Henüz cihaz hakkında ortaya çıkan bir bilgi yok. Bu nedenle Lenovo’nun oyuncu telefonu büyük ihtimal 2020’ye sarkacak.

Diğer yandan Asus, ZTE ve Razer gibi markalarda yeni modelleri üzerinde çalışmaya devam ediyor. Bu yıl piyasaya sürülen oyuncu telefonlarının neredeyse tamamı, Snapdragon 865 işlemciden güç alacak.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.