Oppo Reno3 ön sipariş konusunda şaşırttı!

Oppo Reno3 ön sipariş konusunda şaşırttı!
Spread the love

5G teknolojisinin yaygınlaşması ile birlikte şirketler 5G uyumlu cihazlarının tanıtımına ağırlık vermeye başladı. Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Oppo Reno3, ön sipariş konusunda kendi rekorunu kırdı.

Oppo Reno3 ön sipariş rekoru kırdı

Dünyanın en büyük 5. telefon üreticisi olan Oppo, geçtiğimiz günlerde yeni modellerini tanıtmıştı. Oppo Reno3 ve Oppo Reno3 Pro modelleri en ucuz 5G cihazlar olmasa da sundukları özellikler dikkate alındığında fiyat/performans konusunda kullanıcıları tatmin edeceğe benziyor.

Kullanıcılar tarafından en çok şikayet edilen anten konusuna da çözüm getiren şirket, 360 derece anten tasarımı ile cihazların nasıl tutulduğuna bakılmaksızın en iyi çekim kalitesini sağlayacağını iddia ediyor. Bu özellik oyun oynayanların çekim kalitesinden daha az etkileneceği anlamına geliyor.

Oppo Reno3 modeli Mediatek’in Dimensity 1000L yonga setini, Reno 3 Pro modeli ise Qualcomm Snapdragon 765G SoC yonga setini barındırıyor. Her iki cihazda da 5G Stand Alone(SA) ve Non Stand Alone(NSA) modları destekleniyor.

Şirketin verdiği bilgilere göre 27 Aralık 2019 tarihinde toplam 1.4 milyon ön sipariş verilmiş. Bu ön sipariş sayısının satışa sunulan sitelerdeki rekor kırdığını belirten yetkililer, kullanıcıların cihazlara olan ilgisinden memnun olduklarını belirtti. Bugün itibarıyla ön sipariş sayısının 1.5 milyonu geçtiği tahmin ediliyor.

Oppo Reno3 ailesinin lens çıkıntısı hariç 8mm ile piyasadaki en ince 5G modelleri olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.