Oppo Reno 3 performans testinde şaşırtıcı sonuç!

Oppo Reno 3 performans testinde şaşırtıcı sonuç!
Spread the love

Sadece dokuz ay önce Reno serisi telefonlarını kullanıcılar ile buluşturan Oppo bugün üçüncü nesil: Reno 3 5G ve Reno 3 Pro 5G modelleri ile kullanıcıların karşısına çıktı. Oppo Reno 3 performans testi ile şaşırttı

Tabi, tanıtım etkinliği sonrasında tüm detaylarını sizlerle paylaştığımız her iki telefonun performans testi ortaya çıktı. AnTuTu ile elde edilen sonuçlar Weibo’da bir kullanıcı tarafından paylaşılırken şaşkınlığa neden oldu.

OPPO Reno 3 performans testi ile şaşırttı

Akıllı telefonlarda “Pro” veya “Plus” ifadesini gördüğümüzde standart modele göre daha gelişmiş olduğun anlarız. iPhone 11 > iPhone 11 Pro / Galaxy Note 10 > Galaxy Note 10 Plus bu duruma en iyi örnek olarak gösterilebilir.

Reno3 serisinde durum biraz farklı. AnTuTu ile gerçekleştirilen performans testinden standart model 337669 puan alırken, Pro versiyonu 320822 puan aldı. Yani, Reno 3 5G modeli Reno3 Pro 5G’yi geride bırakmayı başardı.

Standart model gücünü MediaTek Dimensity 1000L‘den alırken, Pro modeli Snapdragon 765G‘den güç alıyor. Özellikle grafik performansı konusunda üstünlüğü MediaTek işlemcili standart model elde ederken, Bellek ve UX konusunda galibiyet Reno 3 Pro 5G’nin elinde.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.