Nokia 9.2 işlemcisi belli oldu

Nokia 9.2 işlemcisi belli oldu
Spread the love

En son Nokia 9 PureView amiral gemisi modeliyle karşımıza çıkan Nokia, ortaya çıkan bilgilere göre şimdi de yeni amiral gemisi hazırlığında. Nokia Anew’in Twitter hesabında paylaşılan gönderi ile birlikte Nokia 9.2 işlemcisi hakkında bazı detaylar ortaya çıktı. Ayrıca telefonun ne zaman tanıtılacağına dair bazı iddialar da gündemdekiler arasında yer alıyor. Peki Nokia 9.2 özellikleri nasıl olacak?

Nokia 9.2 işlemcisi ne olacak?

Nokia Anew’in resmi Twitter hesabında paylaşılan gönderi, Nokia 9.2 modeli hakkında bazı detayları bizlere gösteriyor. Bu detaylardan bir tanesi ise telefonun Snapdragon 865 modeliyle gelecek olması. Böylece cihaz güncel amiral gemisi modelleriyle benzer donanım özelliklerine sahip olacak.

Normalde Nokia 9 PureView modelinin yakın zamanda tanıtılması beklentiler arasında yer alıyordu. Ancak ortaya çıkan bilgiler telefonda Snapdragon 865 işlemcisinin kullanılmak istenmesinden dolayı geciktirildiğini gösteriyor.

Nokia 9 PureView modeli tanıtıldığı zaman güncel amiral gemisi işlemcisi ile çıkmamıştı. Bu da Nokia’nın kullancılar tarafından büyük tepki almasına sebebiyet vermişti. Anlaşılana göre Nokia, bu hatasından bir ders aldı. Sıradaki amiral gemisi modeli, güncel üst seviye işlemci modellerinden beslenecek.

Cihaz hakkında ortaya çıkan bilgiler şimdilik bu kadar. Ancak önümüzdeki günlerde telefon hakkında daha fazla bilginin ortaya çıkması bekleniyor.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.