İki farklı iPhone SE 2 modeli geliyor

İki farklı iPhone SE 2 modeli geliyor
Spread the love

Ortaya çıkan bir rapora göre Apple, 2020 içinde iki farklı SE 2 modelini piyasaya sunmayı düşünüyor. Farklı boyutta olacak modellerin özellikleri de önceden ortaya çıkmıştı. A13 Binoic ile kullanıcılara ulaşması beklenen iPhone SE 2 ve iPhone SE 2 Plus, farklı ekran boyutuyla piyasaya sürülecek.

İki farklı iPhone SE 2 modeli satışa çıkacak

Apple‘ın 2020 için yaptığı plan gündemden düşmüyor. 5 farklı modeli 2020 içinde satışa çıkaracağı sızdırılan firmanın, şimdi de SE 2 planı belli oldu. Daha önce tek seçenek olarak gelmesi beklenen SE 2 modelinin, farklı ekran boyutuyla birlikte, iki satın alma seçeneğine sahip olacağı ortaya çıktı.

Önceden ortaya çıkan 4 OLED ekranlı ve 1 LCD ekranlı cihazın satışa çıkacağına dair sızan bilgilerle birlikte, SE 2 ve SE 2 Plus’ın LCD ekranlı model olacağı düşünülüyor. Böylelikle 1 değil 2 LCD ekranlı telefonun gelmesi bekleniyor.

iPhone 8 ile benzerlik taşıyan iki farklı seçeneğe bakıldığında, karşımıza LCD ekrandaki boyut karşımıza çıkıyor. iPhone SE 2 4.7 inçlik ekrana sahipken, iPhone SE 2 Plus, 5.4 inç veya 6.1 inç ekranlı olacak. Yine Plus model için Touch ID özelliğinin olması bekleniyor. Sızdırdığı bilgilerin doğruluğu ile tanınan kaynak, Ming-Chi Kuo tarafından ortaya çıkarılan bilgilere göre, telefon 3 GB RAM ile gelecek. Tek lensli arka kamera bulunan telefonda 5G desteği bulunmayacak.

Her iki modelin 2020 içinde duyurulması bekleniyor. Ancak SE 2 Plus’ın tanıtım tarihi 2021’e sarkabilir.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.