Huawei P40 Pro fotoğrafları internete düştü!

Huawei P40 Pro fotoğrafları internete düştü!
Spread the love

Huawei‘nin merakla beklenen yeni akıllı telefon modeli P40 Pro’ya ait olduğu iddia edilen görüntüler bir internet sitesi tarafından paylaşıldı.

Huawei P40 Pro fotoğrafları internete düştü!

Yeni yılla birlikte firmaların tanıtacağı yeni model akıllı telefonlar şimdiden merakla bekleniyor. Akıllı telefon sektöründe yer alan şirketler piyasaya sunacağı yeni model akıllı telefonların tanıtımlarını gerçekleştirmeden önce modele ait bazı fotoğrafları basına sızdırarak modelin nasıl olacağı konusunda kullanıcıların ilgisini üst düzeyde tutmayı amaçlıyorlar.

Teknoloji devi Huawei’nin piyasaya çıkaracağı yeni modeli Huawei P40 Pro son zamanlarda mobil dünyanın konuştuğu konular arasında yer almaya başladı. Özellikle Amerika Birleşik Devletleri ile yaşadığı krizden sonra Huawei’nin yeni model akıllı telefon üretimi konusunda nasıl bir yol izleyeceği merakla bekleniyorken, Huawei P40 Pro’ya  ait olduğu iddia edilen fotoğraflar TargetYouTube isimli  internet sitesi tarafından paylaşıldı.

Huawei P40 Pro’nun 5G desteği ile gelmesi bekleniyor

Çin basınında yer alan haberlerde Huawei P40 Pro’nun gelecek yılın mart aylarında piyasaya çıkarılacağı yer alırken, paylaşılan görüntülerde  Huawei P40 Pro’nun Samsung Galaxy Note 10’a benzer bir ön panele sahip olduğu ve ekranın üst kısmında da bir ön kamera deliği yer aldığı görülmekte. Kıvrımlı bir ekran tasarımına sahip olan telefonun arka kısmında 5 kamera ve bir LED ışık bulunuyor. Kirin 990 5G yonga seti ile gelmesi beklenen Huawei P40 Pro’nun 5G özelliğini de taşıması bekleniyor.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.