Huawei P30 modelleri için yılın son güncellemesi

Huawei P30 modelleri için yılın son güncellemesi
Spread the love

2019 yılının bitmesine çok az bir süre kala birçok akıllı telefon firması, son güncellemeler eşliğinde yeni yıla hazırlanıyor. Bu bağlamda Huawei P30 EMUI 10 Aralık 2019 güncellemesi piyasaya sürüldü.

Huawei P30 EMUI 10 Aralık 2019 güncellemesi neler sunuyor?

Bu seneye ABD Başkanı Donald Trump’ın yaptırımlarına rağmen ayakta kalmayı başararak damga vuran Huawei, müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Rotasını P40 modellerine çeviren başarılı firma, eski modellerini es geçmiyor.

Mate 20 ailesinin aldığı EMUI 10 Aralık 2019 güvenlik güncellemesi, P30 kullanıcılarının karşılaştığı bazı iletişim sorunlarını ortadan kaldırıyor. Özellikle aramalarda meydana gelen hatalar birçok kullanıcıyı olumsuz etkiliyordu.

Honor ve Huawei telefonlarında yaygın olan 28 adet güvenlik açığını etkisiz hale getiren bu güncelleme, Mate 20 ve Mate 20 Pro‘da olduğu gibi versiyon 10.0.0.178 adı ile dağıtılıyor. Yeni sürümün tamamen yayılması haftalar sürebilir.

Aralık 2019 güvenlik güncellemesi, aramalarda meydana gelen ses kesintilerini önlüyor. Bu sayede Huawei P30 kullanıcılarının arzu ettiği kusursuz bir telefon görüşmesi deneyimi artık mümkün.

Ayrıca yeni güncelleme sayesinde artık bir arama gelmesine rağmen arama ekranının ortaya çıkmaması problemi de kullanıcıları rahatsız etmiyor. Son olarak bu güncelleme ile beraber arama ekranının yatay bir şekilde oynanan oyunları engellemesinin önüne geçildi.

İlgili güncelleme P30 ve P30 Pro modelleri için geçerli. Dilerseniz bu yazılıma telefonunuzun ayarlar kısmından veya HiCare uygulamasından ulaşabilirsiniz. Yılın son güncellemesini nasıl buldunuz?

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.