Görünmez kameralı telefon: OnePlus Concept One!

Görünmez kameralı telefon: OnePlus Concept One!
Spread the love

Akıllı telefon dünyasında amiral gemisi katili olarak tanınan OnePlus Concept One isimli telefonunu CES 2020’de tanıtacağını daha önce duyurmuştu. Katlanabilir olduğu iddia edilen bu telefon hakkında hiç birşey bilinmiyordu.

Bilinmiyordu diyoruz, zira OnePlus’ın Twitter hesabında paylaşılan kısa video sayesinde bu telefonun dünyada bir ilke imza attığı ortaya çıktı. OnePlus Concept One görünmez kamera ile farkını ortaya koyan bir telefon olacak.

Görünmez kameralı telefon: OnePlus Concept One geliyor!

Telefonun katlanabilir yapıda olup olmadığı halen bilinmezken, cihazın arka tarafında elektrokromik cam kullanılıyor. Kameraya ihtiyaç duyulmadığında cam elektronik olarak karartılıyor ve böylece arka tarafta kamera görünmüyor.

Üzücü olan detay daha önce tanıtılan konsept telefonlar ile benzer şekilde OnePlus Concept One son kullanıcı ile buluşmayacak. Telefon dünyasının sızıntılar ile yakından tanıdığı Ice Universe telefonun konsept çizimini yayınladı.

Konsept görüntüler cihazın arka tarafında deri kaplamaya yer verileceğini gösteriyor. Kameranın hem sağ hem sol tarafında yer alan dikişlerden bu kolayca anlaşılabiliyor. Aşağı doğru incelerek uzayan kamera bölümünün ise oldukça şık göründüğünü şimdiden söyleyebiliriz.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.