Galaxy S11’i unutun: Galaxy S20 ortalığı karıştırdı!

Galaxy S11’i unutun: Galaxy S20 ortalığı karıştırdı!
Spread the love

Samsung’un Şubat ayında Galaxy S11 ile karşımıza çıkacağına kesin gözüyle bakıyorduk. Evet, Samsung mutlaka yeni amiral gemisi modellerini tanıtacak. Ancak, son günlerde ortaya çıkan raporlar bunun Galaxy S20 olacağı yönünde.

Model adı konusunda rakiplerinin gerisinde kalmak istemeyen Samsung böylece daha fazla dikkat çekmeyi amaçlıyor. Teknoloji devi Galaxy S20’ye geçiş yapmayı tercih ederse model adlarında önemli değişiklikler olacak.

Galaxy S11’in yerini alabilir: Galaxy S20 serisi geliyor!

Örneğin, Galaxy S10e modelinin yerini alacak olan yeni uygun fiyatlı telefonun, 6.2 inç büyüklüğünde ekrana sahip olacağı ve Galaxy S20 olarak adlandırılacağı belirtiliyor. Diğer iki model ise Galaxy S20 Plus ve S20 Plus Ultra olacak.

Bu iddialar doğruysa serinin en gelişmiş modeli S20 Ultra olacak. Ortak özelliklerle başlarsak: S20 serisi ABD ve bazı ülkelerde Snapdragon 865, ülkemizde ve dünyanın büyük bir bölümünde Exynos 990’dan güç alacak.

8 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip olan uygun fiyatlı S20’nin 4000 mAh bataryadan beslenmesi ve üç arka kameraya sahip olması bekleniyor. 108 Megapiksel ana kameraya, ultra geniş açılı ve 5x periskop kamera eşlik edecek.

Galaxy S20 Plus ise 6.7 inçlik AMOLED ekrana ve dört arka kameraya sahip olacak. Galaxy S20’deki üç sensöre ek olarak, 3D ToF sensörü bulunacak. 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip olan telefonun, 45W hızlı şarj desteğine sahip 4500 mAh kapasiteli bataryadan besleneceği belirtiliyor.

Galaxy S20 Ultra serinin en güçlüsü

Samsung’un yeni serisindeki en büyük ve en pahalı telefon olan Galaxy S20 Ultra, 6.9 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip. Bu model beş kamera ile gelecek: S20 Plus’da yer alan dört kameranın yanı sıra 2x telefoto kameraya sahip olacak.

Bu modelin 5000 mAh kapasiteli bataryadan beslenmesi bekleniyor.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.