Galaxy S10 Lite resmi görüntüleri sızdırıldı!

Galaxy S10 Lite resmi görüntüleri sızdırıldı!
Spread the love

Samsung yeni yılda, yeni cihazlarının sızıntılarıyla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bir süredir ortaya çıkan Galaxy S20 sızıntılarının ardından da bugün Galaxy S10 Lite resmi görselleri ile ortaya çıktı.

Samsung Galaxy S10 Lite resmi görselleri sızdırıldı!

Samsung’un önümüzdeki aylarda tanıtması beklenen Galaxy S11 serisinin, isminin Galaxy S20 olarak değişeceğinin netleşmesinin ardından, Lite modelleri hakkında yeni sızıntılar da gelmeye devam ediyor. Birkaç gün önce Galaxy Note 10 Lite kullanılırken görüntülenmişti. Bugün de Galaxy S10 Lite resmi görselleri ortaya çıktı.

İsabetli sızıntılarıyla tanınan SlashLeaks bugün de Galaxy S10 Lite’ın resmi görsellerini Twitter’da paylaştı. Görsellere göre, S10 Lite ekran ortasına yerleştirilmiş delikli kamerası ile Note 10 tasarımını andırıyor. Arka tarafta ise dikdörtgen şeklinde bir kenara sahip üçlü kamera kurulumu yerleştirilmiş.

Üç sensörün de ortalama aynı boyutlarda olmasıyla birlikte, orta kameranın etrafında çizikler şeklinde bir halka bulunuyor. Yanında yazan Super Steady OIS yazısı da cihazın optik imaj sabitleyici ile kullanıcılara sunulacağını gösteriyor.

Ses açma kapama ve güç butonu da cihazın sağ kenarına konumlandırılmış. Cihazın renk geçişi ve diğer tasarım özellikleri de Galaxy Note 10‘a oldukça benziyor. Aşağıdaki haberden cihazın sızdırılan tüm özelliklerine ve beklenen fiyat etiketine ulaşabilirsiniz.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.