Galaxy Note 9 için beklenen gün geldi

Galaxy Note 9 için beklenen gün geldi
Spread the love

Samsung güncellemeler konusunda pek iyi bir karneye sahip olmasa da, Android 10 konusunda yüzleri güldürmeye devam ediyor. Galaxy S10 ve Galaxy Note 10 modellerinin ardından Galaxy Note 9 Android 10 güncellemesi ile buluştu.

Samsung’un yayınladığı takvime göre Android 10 güncellemesi bu modellere 2020’nin başında gelecekti. 2020’ye girmemize saatler kalırken teknoloji devi Galaxy S10, Note 10 ve S9 serilerini en güncel Android ile buluşturmuş oldu.

Tabi, Android cephesinde güncellemeler kademeli bir şekilde dağıtıldığı için tüm kullanıcılara ulaşması birkaç ay sürebiliyor. başta ülkemiz olmak üzere dünya genelinde neredeyse tüm Note 9’lar güncellemeye 2020 yılında kavuşacak.

Galaxy Note 9 Android 10 güncellemesi çıktı

S10 ve Note 10 ile benzer şekilde final sürümü ilk olarak beta programındaki kullanıcılara sunuldu. En güncel beta sürümünün yüklü oluğu bir Note 9’da, Android 10 final sürümüne geçiş için 100 MB’lık bir güncelleme yeterli.

Beta programında olmayan standart kullanıcılar ise 1 – 2 GB’lık bir güncelleme ile karşı karşıya kalacak. N960FXXU4DSLB yazılım sürümü ile gelen güncelleme, Aralık 2019 güvenlik yamalarına ev sahipliği yapıyor.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.