Galaxy Buds Plus görüntüleri sızdırıldı

Galaxy Buds Plus görüntüleri sızdırıldı
Spread the love

Apple’ın ansızın AirPods Pro’yu satışa çıkarmasının ardından, Samsung da yeni yılda Galaxy Buds ailesine yeni bir üye daha eklemeyi planlıyor. Samsung’un 2020’de piyasaya süreceği ilk giyilebilir cihaz olması beklenen yeni Galaxy Buds Plus tasarımı sızdırıldı!

Galaxy Buds Plus tasarımı render görüntülerle ortaya çıktı!

AirPods Pro’nun hızlı bir çıkışla oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşmasıyla birlikte, Samsung da yeni yıl hazırlıklarını yapmış gibi duruyor. Kısa süre içerisinde karşımıza çıkması beklenen yeni Galaxy Buds Plus’ın render görüntüleri sızdırıldı.

Aslında yeni Galaxy Buds Plus’ın bir önceki model olan Buds’a göre tasarımsal olarak çok da değişiklik göstermediğini görebiliyoruz. Fakat bu sefer sarı, siyah, beyaz renklerden oluşan renk seçeneklerini mavi, siyah ve beyaz renkler alacak gibi duruyor.

Şarj kutusunun içerisindeki L ve R göstergesi fiziksel bir tuş olarak karşımıza çıkıyor. Bu fiziksel tuşlara basarak da kulaklıkların tekil olarak şarj durumlarını cihazınızda görüntüleyebiliyorsunuz. Şarj göstergesi için önceki modelde de olduğu gibi bir LED bulunuyor.

Cihazın AirPods Pro rakibi olarak çıkacağı düşünüldüğü zaman aktif gürültü engelleme özelliğinin yeni modelle birlikte sunulması bekleniyor. Fakat bu konuda netleşen bir özellik veya sızıntı henüz bulunmuyor. Yeni Galaxy Buds Plus ile cihazlardaki kulaklık bağlantı arayüzünün de değişmesi bekleniyor. Ortaya çıkacak yeni sızıntılar ile birlikte daha net bilgileri sizlere aktarmış olacağız.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.