Çift ekranlı: LG V60 ThinQ tanıtım tarihi belli oldu

Çift ekranlı: LG V60 ThinQ tanıtım tarihi belli oldu
Spread the love

LG bu yılın başında Barselona’da gerçekleştirilen Mobil Dünya Kongresi 2019 etkinliğinde V50 ThinQ 5G’yi duyurdu. Adından da anlaşılabileceği üzere 5G desteği bulunan telefonun en dikkat çekici özelliği, çift ekrana sahip olması.

İkinci ekranı takarak bu telefonu çift ekran ile aynı anda kullanabiliyorsunuz. Ne kadar kullanışlı olduğu tartışılır, ancak iki farklı sitede gezmekten, film izlerken başka bir işlemi gerçekleştirmeye kadar çeşitli avantajlara sahip olabiliyorsunuz.

LG V60 ThinQ tanıtım tarihi belli oldu

Akıllı telefon dünyasında ciddi bir düşüş yaşayan ve Samsung, Huawei gibi markalar karşısında rekabeti kaybeden LG’nin geleneği bozmayacağı belirtiliyor. Bu kapsamda LG V60 ThinQ modelinin Şubat ayında MWC 2020‘de tanıtılacak.

V60 ThinQ selefi gibi 5G bağlantılarını destekleyecek. Aynı zamanda teknoloji devinin geliştirdiği yeni Dual Screen aksesuarlarını kullanıcılar ile buluşturacak. Bu sayede ikinci ekran çok daha işlevsel hale gelebilir.

Qualcomm’un kısa süre önce tanıttığı Snapdragon 865 işlemcisinden güç alması beklenilen telefon hakkında detaylar şu anda sınırlı. Bu yıl LG’nin V50 ThinQ ile birlikte G8 ThinQ ve G8s ThinQ modellerini de tanıttığını hatırlatmak isteriz.

Bu kapsamda geçtiğimiz yıllar ile benzer şekilde 2020 yılında da birden fazla amiral gemisi görme ihtimalimiz oldukça yüksek.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.