Lohusalık sürecinizi kolaylaştırmak sizin elinizde

Lohusalık sürecinizi kolaylaştırmak sizin elinizde
Spread the love

Daha önceden doğum deneyimi olmayan yeni anneler ve anne adaylarının kafasında bir çok farklı soru olabiliyor. Bunlar ufak tefek korku ve kararsızlıklarla birlikte bulunmakta beraber zaman zaman bir çıkmaza bile dönüşebiliyorlar. Bu sorunlardan biri de lohusalık dönemi ile ilgili yaşananlar. Bir çok kadın hamilelik dönemleri sırasında, doğum sonrasında bebeği ile ilgilenme ve yeni aile bireyinin getireceği mutluluk tarzı düşüncelerden kendi ihtiyaçlarını veya gereksinimlerini unutabiliyorlar. Ancak bunlar lohusalık döneminde muhakkak karşılarına çıkıyor. Ve bu durum ile karşılaşıldığında hemen bir telaş içerisine kapılıyorlar. Genellikle bu sorun kıyafet seçimi olarak karşımıza çıkıyor.

Kıyafet seçimi lohusalık dönemimde çok önemli bir faktördür. Yanlış kıyafet tercihi size zorlu bir lohusalık dönemi yaşatabileceği gibi ayrıca sağlığınızı da etkileyebilecek bir faktördür.

Mesela dar kalıplı, esnek olmayan bir kumaştan yapılmış bir pijama ile bütün bir lohusalık dönemini geçirdiğinizi düşünün. Hem ürün sürtünmeden dolayı cildinizi tahriş edecek, hem vücudunuzu sıkacak, hem de hareket kabiliyetinizi kısıtlayacaktır. Ayrıca bebeğinizi emzirme esnasında da sürekli kıyafet giy/ çıkar durumu ile karşı karşıya kalacaksınız.

Lohusalık döneminizi Lohusahamile.com ürünleri ile kolaylaştırın

Lohusahamile.com olarak biz, profesyonel kadromuz ve sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimimiz ile annelerin lohusalık döneminde karşılaşabilecekleri her türlü problemi düşündük. Ve bu bağlamda ürünlerimizi yüksek kalite kumaşlar, annenin vücuduna zarar vermeyecek dikiş detayları ve annenin lohusalık dönemini kolaylaştıracak ekstralar ile tasarladık.

Lohusa pijama ve hamile lohusa gecelik takımlarımızın ekstraları

Lohusalık dönemi için size en çok faydası dokunacak ürünlerimiz hamile lohusa pijama ve hamile lohusa gecelik modellerimizdir. Bu ürünlerimizin bazı varyantlarında annenin mahremiyetini korumaya yönelik eklediğimiz gizli emzirme bölmeleri gibi ekstralar bulunmaktadır.

Ayrıca yine kullanım kolaylığını arttırmak için bazı modellerimiz önden düğmeli tasarıma sahiptir. Hamile lohusa gecelik ve hamile lohusa pijama takımlarımız S ve 2XL beden aralığından üretilmektedir. Tüm kadınların zevklerine uygun birbirinden farklı renk ve model seçeneği bulunan ürünlerimizi incelemek ve alışveriş yapmak için anasayfamız da bulunan ilgili bölümlere giriş yapabilirsiniz.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.