iPhone 12 Pro Max ilk kez sızdırıldı! Büyüyen ekranı ve küçülen çentiğiyle iPhone 12 Pro Max karşınızda

Genetik Adam®
iPhone 12 Pro Max ilk kez sızdırıldı! Büyüyen ekranı ve küçülen çentiğiyle iPhone 12 Pro Max karşınızda
Spread the love


YouTube'da EverythingApplePro kanalıyla tanınan Filip Koroy ve dünyanın en büyük teknoloji portallarından biri olan XDA-Developers'ın kıdemli editörlerinden Max Weinbach, iPhone 12 Pro Max tasarımını ilk kez gözler önüne serdi.

Bilhassa konu Apple olunca isabetli sızıntılarıyla tanınan iki kaynağın paylaşmış olduğu özel sızıntı videoyka birlikte, iPhone 12 Pro Max'in tasarımı ilk kez açığa çıktı. 

iPhone 12 Pro Max tasarımı nasıl olacak?

Bir şekilde iPhone 12 Pro Max'in henüz bitmemiş CAD dosyalarına ulaşan ikili, ele geçirdekleri teknik çizim dosyasından istifade ederek iPhone 12 Pro Max'in 3 boyutlu render görsellerini oluşturdu. Böylece iPhone 12 Pro Max ilk kez ete kemiğe bürünmüş oldu. 

Ortaya çıkan render görselleri, iPhone 12 Pro Max'in 6.7 inç büyüklüğünde bir ekranla bizleri karşılayacağını gösterdi. Bunun yanı sıra iPad Pro'daki gibi düz bir iskelet ile gelecek olan iPhone 12 Pro Max, daha küçük bir çentiğe ev sahipliği yapacak.

iPhone 12 Pro Max (Sol) – iPhone 11 Pro Max (Sağ)

iPhone 6'dan beri kenarlı hafif eğimli olan 2.5D cam kullanan Apple, iPhone 12 Pro Max modelinde ise 2D kavissiz cama geçiş yapacak gibi görünüyor. Bunun yanı sıra daha büyük bir kamera bölmesine ev sahipliği yapacak olan iPhone 12 Pro Max'in LiDAR tarayıcıyla gelmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Kâr Amacı Gütmeyen Bu Sitenin Sahibiyim. Sadece Boş Zamanlarını Değerlendirmeye Çalışan Bir Vatandaş Diyebilirsiniz ;)
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.